Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az az elmélet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az az elmélet, hogy lesz@rod annál jobban érdekled?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Felszínes kapcsolatban működhet, komoly kapcsolatot viszont tönkretesz a játszmázás
2017. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg vadász-típusú nő van manapság és ők is szeretnék az ismerkedés "kihívás-jellegét" megélni, szóval működhet. De a folyamatos lexarás nem jó út - kicsit nyomulni, aztán visszahőkölni, aztán megint nyomulni... Ezzel a módszerrel a nő is teret kap a vadászatra és szerencsés esetben a dolog vége az lesz, hogy összejöttök.
2017. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos fokig működhet a férfiak híres vadászösztöne miatt, de hosszú távon bukta.

Bár taktikázni nem érdemes...

2017. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Annyira hatásos, hogy ha tényleg jól csinálod (TEHÁT TÉNYLEG LESZ@ROD), akkor azt nem fogod észrevenni, ha nem jön össze, és nem éled meg kudarc élménynek.


Viszont, ha igazából érdekel a dolog, akkor nem jön össze.


A "lesz@rom taktika" azért "100%-os győzelem arányú", mert amikor kudarc van, akkor azt LESZ@RJÁK és észre sem veszik, ezért nem veszi fel az ember a kudarcok közé.


Ha több lánnyal dumálok, akkor valamelyik csak horogra akad.


Gondolj bele... Öt-hat csajt fűzök. Egyik se érdekel NAGYON, egyik miatt sem feszengek, hogy jaj mi lesz?

Szinte mondhatni, hogy lesz@rom őket. Ezért laza vagyok velük, nem vagyok pincsi kutya, nem ugrok minden szavukra. Önálló életképes, saját célokkal és élettel rendelkező szuverén férfi vagyok (aki indokolatlan helyzetekben használja a szuverén kifejezést, mert az menő). PLUSZ még az is hozzá játszik, hogy egyszerre 4-5 vetélytársat is érezhetnek esetleg maguk mellett a lányok, mert olyan szitut okoz, mintha értem kéne versengeni NEKIK. Mintha én választanék közülük. Végső soron ez is lesz.

Mivel ha a hat lányból ÖT eltűnik és igazából azért tűnik el, mert nem jöttem be nekik, akkor egy még mindig ott van, akivel összejön.

Annyit fogok érezni, hogy "én azt az egyet választottam". PEdig igazából 6-ból 1... az nem egy jó arány, de nem élem meg kudarcnak az öt visszautasítást.

Így nem roncsolódik az egóm, nincs kudarc élmény, nincs önbizalom romlás. stb. Önvédő mechanizmus.


EZ a "taktika" konstans csajozásra alkalmas. Hogy mindig legyen valaki éppen. DE hosszútávú kapcsolatra szerintem alkalmatlan. Így egy-két hónapos kapcsolatok lesznek kb. max.


A baj az, hogy szerintem ha így szedsz össze egy leányzót, akkor nehéz utána változtatni a kapcsolat dinamikáján. Vagy ha változtatsz, akkor a kapcsolat nem bírja ki. Ha nem változtatsz, akkor se húzzátok hosszú ideig.

2017. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Nálunk legalább is bevált. :)
2017. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!