Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövő héten lesz a KRESZ...

Jövő héten lesz a KRESZ vizsgám. Szerintetek el merjek így menni?

Figyelt kérdés
Van egy könyvem, amiben van 15 próbavizsga, plusz az Edukresz és a Kreszteszt.net vizsgáival is szoktam gyakorolni. Mindig átmegyek, minimum 70 ponttal. Átlagosan csak 1-2 kérdést rontok el. Szerintetek átolvassam még a Kresz-t, vagy már nyugodtan elmehetek anélkül is?

2017. máj. 12. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell atolvasnod. Csinalj meg a kreszteszteket a neten, es sima lesz. Sok sikert hozza ;)
2017. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Kedves előttem író! Azt ügye tudod, hogy a kocsiban ülve nem A B C és D gombokat nyomogatunk!
2017. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

még csak az elméleti viszgája lesz, nem a forgalmi.


Igazából úgyis a kocsiban fogja majd megtanulni, más felmondani a bemagolt cuccokat mint élesben alkalmazni.

2017. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvasd még el, ha nem vagy biztos a tudásodban. Vannak olyan kérdések, amelyekre csak bemagolni lehet a választ. Ilyenekre gondolok, hogy hánnyal mehet a mezőgazdasági vontató fék nélküli pótkocsival, vagy hány órakkor mehet a kukásautó forgalommal szemben is. A közlekedésre vonatkozó szabályokat (pl. elsőbbség, gyalogosok, sávváltás, előzés, elindulás, megállás)- ezeket tényleg jó, ha tudod, és nem az oktatónak kell majd mindent elmagyarázni.
2017. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, érezni, hogy mennyire ismered a szabályokat, a kérdéseket a szabályok ismeretében válaszolod meg, vagy csak begyakoroltad a teszteket.

A vizsgán lesznek ismerős kérdések, de számíts arra, hogy "új" kérdések is lehetnek. Nem nehezek, ha megtanultad KRESZ-t.

Három pontos kérdést nem illik rontani, egy pontosból úgy akár tíz hiba is belefér, persze a cél, hogy minél kevesebb hiba legyen.

A KRESZ vizsga egy könnyű felmérő, nem kell félni, ott csak az bukik meg, aki nem tanult, csak teszteket magolt

2017. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy mentem át kreszből, hogy a szakoe-n gyakoroltam(azt nem tudom, hogy van-e még, mert 2 éve volt a kresz vizsgám) és amíg nem sikerültek 100%-ra, addig nem is mentem vizsgázni.

Olvasgattam a könyvet is, de számomra az szörnyű volt. Jobban szeretem, ha valaki elmagyarázza a dolgokat, mert úgy jobban megmarad. Ott van kismillió ábra, hát tudod ki fogja mindet megjegyezni. Meg amit nem tudtam, azt megkérdeztem.


Aztán mikor már élesben vezettem és az oktatóm is magyarázott, akkor sokkal jobban meg is maradt. Meg igazából elég pár dologgal tisztában lenni, hogy balesetmentesen tudj közlekedni (és ne is büntessenek meg).


Szerintem csak akkor menj vizsgázni, ha legalább 90%-ban biztos vagy magadban, mert annak nincs értelme, hogy csak úgy odamész és pl harmadjára vagy sokadjára se sikerül.


Vezetés közben úgyis jobban megjegyzed a forgalmi helyzeteket.

2017. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!