Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ez kiderül, ebből baj lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez kiderül, ebből baj lesz?

Figyelt kérdés

Nos egy olyan szituációba kerültem, hogy 3 srácnak is bejövök akik ismeris egymást, jóba vannak, csak más más társasághoz tartoznak tehát mind a három srácot másképp ismertem meg. Mind a hárommal kavarok jelenleg és ha valamelyik nem foglalkozik velem akkor megyek a másikhoz. Egyik srác se akar tőlem komolyat mindegyik csak játszik velem. Nincs szexkapcsolatom velük inkább csak ilyen barátság extrákkal, szex nélkül. Mivel egy városban élünk és ők amúgy volt osztálytársak voltak esélyes, hogy előbb utóbb kiderül. Félnem kéne az esetleges következményektől? Mi történhet?

22/l


2017. jún. 17. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzelmeket nem fűznek hozzád, akkor szerintem nem. Csak elkönyvelnek labancnak, de hát... ilyet gondolom már átéltél, és nem hatna meg téged túlságosan :)


Szerintem vicces szitu a fiúknak :D és szomorú rád nézve, de ez csak a társadalmi kettős mérce miatt van :)

2017. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok agyhalott van manapság akik 3 lépést nem tudnak normálisan megtervezni előre, a jó híred még megmaradhat ha kidobod mindet, avagy fokozatosan leépíted őket a közeljövőben. Esetleg csak egyel tartod a kapcsolatot aki legszimpatikusabb. Ha nem akarnak komolyat nem fogják zokon venni, hogy ennyi volt. Ha tovább folytatod és kiderül akkor néhány közegben lehet rosszabb híred.
2017. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Angolul ezt úgy mondják attention whore.

30/f

2017. jún. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!