Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám hogy lehet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám hogy lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Ma átjött hozzánk az a fiú, akivel alakulgatnak köztünk a dolgok.

Az anyám erről természetesen tud.

Beszélgetünk meg minden és szóba jött, hogy már évek óta egyedül él, amióta apummal elváltak.

Felhozta basszus a srácnak, hogy ő milyen régen szexelt már, mennyire kívánja stb!!!! És végig mosolygott, kacarászott neki. Még a szüzességem is felhozta. Hogy még nekem jó, hogy nem tudom milyen rossz a hiánya.(!!)

Előttem ráadásul!

Fogalmam sincs, hogy lehetett ehhez bőr a képén de legszívesebben felpofoztam volna.

Nagyon jól tudja, hogy tetszik nekem.

Nem beszélve arról, hogy a fiú 19, az anyám pedig 43!

Gátlástalan. Nincs az ilyenben egy csepp szégyenérzet?!

Miután kettesben maradtam anyámmal megkérdeztem tőle, hogy ez mi volt? Erre ő legyintett és nevetve azt mondta, hogy ne fújjam fel a dolgot!

18l



2017. jún. 17. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor adok hálát a jó istennek az édesanyámért
2017. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom a helyzeted. Tényleg.
2017. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

szombat esti troll kérdés.

vagy egy ritka proli nőről hallhattunk egy beszámolót.

2017. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés. :(
2017. jún. 17. 21:21
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

Ha a srácnak van egy csöpp esze, akkor vesz pár leckét a muterodtól, mielőtt hozzád lát.


Egy jó puma sok hasznos dolgot tud ám tanítani.

2017. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha a srácnak van esze,elküldi a múmiát a pcsába.
2017. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyud egy bunkó paraszt,de a rosszabbik fajtából.

Az enyém a foghíjait mutogatta a pasimnak(fogpótlása volt),mert valahogy pont terítékre került,ami szintén bunkó dolog,de ennél egy fokkal jobb.De volt még egy ilyen húzása,amikor kiderült az egyik exről,hogy macska allergiás és az orra alá dörgölte,hogy akkor lehet,más pasi után nézek macska mániásként.Végül szétmentünk,de nem anyukám vagy a macska allergia miatt.

Szerintem kapuzárási pánikja van,ami elég bunkó módon csapódott le rajta.Ha közeleg valami ünnepnapja(névnap,szülinap),szerintem vegyél neki valami Popper Péter-könyvet és azt add oda.Szüksége van rá erősen.

2017. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5

Hogy te mekkora tahó vagy!

Remélem a feleséged majd apáddal nyom le pár menetet! Csakhogy érezd a törődést.


Ha valami lenne köztük akkor engem többet anyám nem fog látni, de mégcsak a városban sem!

2017. jún. 17. 21:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok, mint anyád- megúsztam, de sok ilyen tolakodó jó pofizó nőt / férfit láttam.

Engem is idegesítettek, noha semmi közöm nem volt, de hallgatni is gáz.

A szexhiányát megértem, mag azt is, hogy az nem jó - de azt kéne megoldania, nem a te alakuló kapcsolatodba belerondítani.

A srác hogy gondolja? - végül is az a fontos.

2017. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem mertem neki említeni és ő sem mondott erről semmit.
2017. jún. 17. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!