Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalta volna apámat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám megcsalta volna apámat? Ki lehet ezt magyarázni?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy rokonnál voltunk születésnapi bulin ahol ott voltak még az ő barátai is és mindenki elég ittas állapotban volt, amit láttam, hogy az egyik férfi anyámmal félrevonult egy szobába ahol nem kapcsolták fel a villanyt, de még ígyis látni lehetett, hogy anyám épp a férfi farmerját cipzározta ki, ez után gyorsan eljöttem onnan nehogy meglássanak ők pedig úgy 5 perc után jöttek ki, szerintetek lefeküdtek ? Jelenthet ez valami mást is ?
2016. okt. 1. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
5 perc elég kevés idő, hogy lefeküdjenek.
2016. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha meg is csalta, nem hiszem, hogy megérte :D 5 perc :D
2016. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet gyorsan lepippantotta.
2016. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlenül leönthette valamivel! Biztos azt törölgették!
2016. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem történt semmi ?
2016. okt. 1. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Egy buliban fél órára nem lehet eltűnni. Volt egy gyors menet, és kész. Sietniük kellett, hogy ne bukjanak le.

De ne hidd, hogy ez volt az első félrelépése, és még sok ilyen lesz. Hacsak nem szólsz apádnak.

2016. okt. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég egyértelmű és valszeg ahogy írták, nem ez volt az első alkalom, ha már ilyen laza.

Nekem haverom anyja volt ilyen, hogy sütögettünk kint, aztán ő lemegy még a pincébe krumpliért. Persze a szeretője azonnal szólt, hogy majd ő segít. Lementek aztán ott keféltek. Meg tudok még nem egy ilyet, ez van.

2016. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!