Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem de mégse vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de mégse vagyok boldog mellette, volt már ilyen valakivel? Hogyan végzödött?

Figyelt kérdés
Ő életem szerelme sose szerelme sose szerettem ennyire és igy senkit mégsem vagyok boldog mellette volt már valakivel ilyen?
2017. jún. 19. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy nem vagy boldog mellette?

Szereted vagy SZERELMES vagy belé?

Mióta vagytok együtt?

Hány évesek vagytok?

2017. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Életem első nagy szerelme lassan egy éve vagyunk eggyütt 24-26évesek vagyunk
2017. jún. 19. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szerelem önmagába nem boldogít. Igazából szerintem a kapcsolat egy hatalmas nagy tükör nekünk. Ha azt érzed nem vagy boldog mellette akkor valójábam magaddal nem vagy boldog pedig van melletted valaki
2017. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így. Letisztáztam magamban, hogy mi nem jó, baromi sokat beszélgettünk a párommal (oké, mondjuk ki, veszekedtünk is, elég nyers tudok lenni, ha rázúdítom valakire a bajom), sikerült kimondanom, hogy mit várok a kapcsolattól, és mi az, amit ebből a párom meg tud nekem adni.

Nekem megfelelt a kettő aránya, így együtt maradtunk, én is és a kapcsolatunk is kiegyensúlyozottabb lett.

Más esetben el tudom képzelni azt is, hogy az derül ki valahol, hogy mégsem olyan jó a kapcsolat - ez kétesélyes. De az őszinteség megéri.

2017. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És sok közös van bennetek? Vagy van, ami idegesít benne? Személyisége, szokásai valami? Nekem a 2 éves kapszolatomnál akkor éreztem a végét, amikor már minden idegesített, amit csinált. Nem értettem, hogy emberek hogyan képesek nevetni azon amit csinál. Sokszor ezt én is szégyenlem, de szánalmasnak tartottam. Viszont általában vágytam arra, hogy átöleljen, a közelségére, a társaságára. Szerettem, de nem voltam szerelmes. Ja és alig volt bennünk valami közös. Gyakorlatilag mindenben különböztünk, csak szerettük egymást. De mint, ahogy előttem is írták, a szerelem nem minden.
2017. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, egy év szenvedés után végre szakítottunk.


Azóta van egy párom, akit szeretek ÉS boldog is vagyok vele :)

2017. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mars és Vénusz: Hogyan fogadjuk el azt ami van, vagy ilyesmi, olvasd el.
2017. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen kapcsolatom, szakítással végződött.
2017. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!