Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek úgy, hogy valakivel újra összesodort az élet?

Figyelt kérdés
Jártatok már így? Főleg az érdekelne,akivel régen végül nem lett semmi, de évek múlva újra találkoztatok és mégis lett...
2017. jún. 7. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt.

Elsőre ő nem akart semmit.

Másodjára szintén ő nem akart.

Harmadjára már akarta volna,de akkor meg már én hajtottam el a francba,hogy szórakozzon mással.


25/F

2017. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazan , pedig nagyon jo lenne :/
2017. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt.Első szerelmemmel nem szkitottunk,csak valahogy megszakaft a kapcsolat.Úgy éreztem nem vesz elég komolyan és inkàbb elkerültem.Eltelt 2-3 év,úgy hogy nem tudtunk egymàsról semmit.Aztàn egy szalagavatóra meghívtak baràtnőmék és ott vàratlanul újra összetalàlkoztam azzal a fiúval.Volt baràtnője (ott àllt mellettünk).A sràc ott azonnal szakított vele,azt mondta, ő engem vàlaszt.Én màr akkor nem haragudtam rà.Örültem a talàlkozàsnak és reméltem hogy most màr minden rendben lesz.De ezúttal ismét elszúrtuk mindketten.Hosszú történet.Évek múlva jöttem rà,hogy nagyon szeretett,csak nem tudta kimutatni.Nem úgy,ahogy én akartam...

Biztos hogy ha újra talàlkoznànk,megint megpróbàlnànk.

2017. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, 15 év után sikerült egymásra találni újra :)
2017. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oyan volt, hogy tinikent fakepnel hagyott, egy smssel szakitott. Eltelt 10 ev es veletlenul osszefutottunk.

De bennem nem hagyott olyan mely nyomot mint en benne.

Leirt mindent mikor nemet mondtam neki, hogy elete legnagyobb tevedese volt akkor eltunni. Rengeteget gondolt ram, meg azt is bizonyitotta, hogy keresett , de elkoltoztem idokozben.

Igy nem lett folytatas. Mai napig ir szulinapomkor, nevnapomkor. De ennyi.

2017. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!