Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet "feloldani" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "feloldani" a férfiakkal szembeni bizalmatlanságot, ami egy olyan apa miatt alakult ki a lányban, aki elhagyta a családját egy másik nő miatt?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni, ha valaki egy ilyen családi háttér miatt nem tud olyan férfiban sem maradéktalanul bízni, aki nem adott okot a bizalmatlanságra akkor sem, ha teljesem őszinte, játszmamentes kommunikáció van köztük, mert a lányba az égett bele, hogy az apja 20 év házasság után otthagyta őket egy olyan nőért, akivel ki tudja, mióta csalta a lány anyját?

Pszichológusnál volt, az nagyon sokat segített rajta, de ez beleégett a tudatába és meghatározza a hozzáállását.


2017. jún. 19. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell általánosítani minden férfira, vannak rendes srácok / férfiak is. Meg kell próbálni túllépni rajta.

Az én szüleim is elváltak mikor 13 voltam, ugyanúgy apa részről megcsalás, veszekedés miatt (meg még egyéb dolgok). Eleinte persze nem könnyű, de idővel túl kell lépni rajta.


19/L

2017. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1.: a kérdés az, hogy hogyan lehet túllépni?
2017. jún. 19. 21:49
 3/13 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáljon meg barátkozni srácokkal és semmi több. Ha akkor látja, hogy kedvesek, megbízhatóak talán segíteni fog neki is. Saját szemével látja, hogy mindenki más.

Igazából erre szerintem nem lehet igazán jó tanácsot adni, mindenki máshogy éli meg. Ami például nekem segített (most első mondatom) nem biztos, hogy neki is fog, de mindenképpen meg lehet próbálni. :)


1. válaszoló voltam

2017. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha pszichológusnál voltál, akkor már csak a pozitív tapasztalat segíthet. Hasonló a helyzetünk.


21/L

2017. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Egy jó tanács a férfiaknak: óvakodjanak az ilyen nőktől.
2017. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves otos, tudnal vmi jo tanacsot adni a kerdezonek is, aki a segitsegunket kerte, vagy o reszedrol le van szarva es ugorjon vonat ele? Utalom amikor vki betrappol az erzeketlen okoskodasaval.


Kerdezo, probalj meg jo torteneteket keresni a valosagban, neten, barhol. Ennek egy tudatos folyamatnak kell lennie, mint egy edzesnek. Ahogy az izmok ugy a jo gondolatok sem jonnek maguktol.

2017. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5.: én inkább az olyan emberektől óvakodnék, akik meg sem próbálnak változtatni, csak beszólnak a másiknak lehetőleg valami bántót.

3.: az a baj, hogy ha valakivel beszélgetek és kedves, akkor meg az jut eszembe, hogy apám is kedves vokt húsz évig és utána ütött be a baj, hogy "alapozhatnék" valakire, aki ki tudja mikor foghatja magát és lelép.

2017. jún. 20. 08:08
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Mégis mit változtassak én rajtad? Csak te tudsz magadon változtatni.

A bizonytalanságoddal, a bizalmatlanságoddal meg a sírba fogod kergetni azt a szerencsétlen férfit, aki összejön veled, ehhez pedig nincs jogod. Attól, hogy a te lelkivilágod el van cseszve, nincs jogod másokét is elcseszni.


Érdekes módon, ha itt a gyakorin egy srác kiír egy kérdést, hogy az akármilyen lelki bajai miatt párkapcsolati/párkeresési problémái vannak, a sok idióta nő elhordja mindenféle selejtnek, aki nem is érdemel meg egy társat.

De egy ha nő jön elő itt ilyesmivel, akkor azt persze pátyolgatni kéne, mert jaj szegény.

Hát a francokat, a nők sem érdemelnek különleges bánásmódot.

2017. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8.: apám cseszte el a lelkivilágomat, érdekes módon mégis próbálok ellene tenni. Ha nem tudsz építő jellegű tanácsot adni, kérlek menj dolgozni, vagyáshol rontsd a levegőt :)
2017. jún. 20. 08:51
 10/13 anonim ***** válasza:

"vagyáshol rontsd a levegőt :)"


Akkor ennek fuss neki még egyszer, mert nem sikerült dekódolni.

2017. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!