Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy partyba egy olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy partyba egy olyan csajjal aki kiakart kezdeni a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátom legjobb haverjának a szülinapjára vagyunk hivatalosak, ahol ott lesz egy olyan csaj is akivel a párom egy helyen dolgozik és aki ki is akart vele kezdeni miközben tudta, h én vagyok neki és tudtommal a csajnak is van barátja. Ezt biztos forrásból tudom (párom kollégájától akivel barátságban is vannak). A bulit nem akarjuk semmiképpen kihagyni, mivel a legjobb haver bulija, de a csaj nagyon úgy tűnik, h szintén részt fog venni mert ők is jó barátságot ápolnak. Hogy kezeljem a helyzetet és h fogjam vissza magamat ha esetleg azt veszem észre, h a csaj próbálkozik (amit remélem nem fog)?
2017. jún. 20. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták azt mondani ilyen esetben, hogy sose a nő feladata más nők számára bizonyítani, hogy a férfi őt választotta. Ez a férfi feladata és itt neked semmi dolgod nem lenne. Ha neked kell harcolni a csajjal, hogy végre lekopjon, akkor érdemes azon gondolkodni, hogy mennyire vagy fontos a barátodnak. Egyébként meg a helyedben az udvariassági körökön kívül nem beszélnék a csajjal.
2017. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A párom természetesen elutasította a hallottak alapján, h ő ilyenekbe nem megy bele és a csajjal azóta nem is kommunikálnak. Ha vaj lenne a barátom füle mögött, akkor tutira el sem akarna menni a szülinapra. Szerintünk nem lesz pofája ott "próbálkozni", csak ha megtörténne akkor kezelni, h kell a dolgot?
2017. jún. 20. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked sehogy sem kell kezelni, a párod dolga elutasítani. Nem egy tárgy, amire vigyázni kell, nehogy ellopják. Önálló, felnőtt ember, döntésképes. Neki kell elküldenie a lányt. Ha a csaj továbbra is próbálkozik, úgyis elküldi durvábban. Értem, hogy sértőnek érzed, és az is, pofátlan nagyon a leányzó. De magadat tennéd nevetségessé, ha nekiállnál cirkuszolni.
2017. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem törődnék vele, nem adnám meg neki azt az örömet, hogy megkapja a figyelmemet és miatta rosszul érezzem magamat. Neki ez lenne a legnagyobb elégtétel, szóval egyszerűen csak jól érezném magam a barátommal és szórakoznék a bosszúságán.
2017. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én előre beszélnék a párommal erről, mert mi őszintén meg szoktuk ezeket is beszélni.
2017. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ezt biztos forrásból tudom (párom kollégájától akivel barátságban is vannak"

És miért nem a párod mondta???? Jaaaaa, nehogy féltékeny legyél, ugye? Jobb volt mástól megtudni.

Gondolom, az őszinte kommunikációra magasról tesztek,.

2017. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6. A párom is mondta, de én rákérdeztem egyik alkalommal a kolléga haverjánál, h ez tényleg komoly-e és azt mondta, h igen, ez neki is már feltűnt. Elnézést, h nem fűztem bele a leírásba. :)


Amúgy igen, ignorálni fogom ha bármi olyat tesz :) Köszönöm a válaszokat!:)

2017. jún. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!