Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyit jelent a srác, ha hiányoljátok őt, keresitek a társaságát, és esetleg mások beszélnek is rólatok?

Figyelt kérdés
Kollegiális kapcsolatban vagyunk egy lánnyal, azaz ennél kicsit több. Nem barátság, de nem is szerelem, kicsit furcsa az egész. Szoktunk beszélgetni, hülyéskedni, csipkelődni, sokszor pont ő kezdeményezi ezt, és szerintem várja, hogy mit válaszolok. Mivel van barátja, egyikünk sem lép semmit. Bizonyos okokból mostanában nem találkozunk rendszeresen, mert máshol vagyok napközben, és a múltkor már két kolléganő is azzal fogadott, hogy "X. Y. hiányol", és aztán ő maga is rákérdezett, hogy mikor kerülök vissza a helyemre. Ez már olyan, mint egy munkahelyi pletyka, bár azt még nem hallottam, hogy bárki is bármit feltételezett volna közöttünk, csak érdekes, hogy egy nem független nő akár okot is adhat a pletykálkodásra. És őt nem gondolnám olyannak, aki ribisen viselkedne. A minap éppen beszélgetett másokkal, amikor elmentem mellettük. Valószínűleg figyelhetett, mert azonnal otthagyta őket, és kérdezte, hogy valami sürgős dolgom van-e, aztán váltottunk pár szót. Természetesen szokott másokkal is beszélgetni, de még nem láttam, hogy csak úgy otthagyjon egy beszélgetést valaki miatt. Legutóbb is hajlandó volt velem a napon állva beszélgetni, és ami bizonyos szempontból a legrosszabb (mert a kötődést jelzi), az az, hogy közben hallgattunk is, de szerintem egyikünknek sem akaródzott megmozdulni, hogy most már jó lenne indulni, mert nekem is jó érzés volt csupán az is, hogy ott van mellettem. Sokszor integet és mosolyog, ha csak messzebbről lát, és sokat gondolok rá napközben is. Nem tudom, mit gondoljak, nem merem elmondani neki, hogy többet érzek iránta, és azt sem tudom, hogy akkor ez most így csak haverság-e, vagy mit lát bennem. Aki volt már hasonló helyzetben, vagy tudja, hogy mi lenne a jó megoldás, annak megköszönném, ha mondana valamit. Tudom, talán kerülnöm kellene őt, csak ez nem egyszerű, ráadásul ő is sokszor kezdeményez beszélgetést, kölcsönös beszólogatást, hiányol, és így nagyon nehéz távolságot tartani.

2017. jún. 20. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én voltam hasonló helyzetben. Ugyan ez volt a szitu velünk is. Sajnos én nagyon beleéltem magam, hogy lesz valami komolyabb a dologból, de később rájöttem, hogy csak arra kellettem, hogy pátyolgassam a kis lelkét. Néha dobott egy-két csontot, hogy jól érezzem magam de nem akart semmit. Pedig nagyon érdekes dolgokat csinált. Hazudott a pasijának és eljött velem kettesben bulizni, ha nem látta senki az ölembe ült a munkahelyen. Én meg mint egy majom ugráltam neki.

Te ne kövesd el ezt a hibát. Ne félj tőle és kérdezd meg mit akar tőled. Ha semmit, akkor vess véget ennek az egésznek mert nem lesz jó vége.

2017. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kalandra vágyik a csaj.. ha van valakinek barátja az megtartja a tisztes távolságot

Hány évesek vagytok?

2017. jún. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!