Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem egykorú csajok, elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem egykorú csajok, elmondanátok a véleményeteket erről? Zenész srácok, hasonló helyzetben voltatok már? Kinek melyik és miért a (pozitív értelemben véve) rejtélyesebb srác? 21/f

Figyelt kérdés
Ha személyesen kell beszélnem egy lánnyal, tökre zavarban vagyok. Nem tudom, hogy miért, talán az önbizalom hiány miatt is lehetséges ez. Meg most van egy kiszemelt lány, akivel még nem beszéltem, de eléggé bejön és vele van egy közös ismerősöm, akitől majd kérnék egy szívességet, hogy az egyik eseményemre próbálja meg elhívni. Szeretem adni a színpadon a nagy, menő csávót. Most a látványosságot is tanulom kicsit, viszont nem tudom, hogy úgy mennyire lennék titokzatos a lányok számára, ha esetleg egy haveri körünk lenne, ott nem nagyon beszélnék, viszont a közönség előtt pedig más arcomat mutatnám meg. Vagy legyek hasonló szinten bandázáskor is, meg a haveroknál is, és ha vele kettesben maradnék, akkor is?

2017. jún. 17. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Zenész srác vagyok, a szó szoros értelmében :D nos, nekem sose volt ilyesmivel problémám, hogy a lány előtt, vagy a randi során zavarba jöttem volna. Van egy spéci taktikám - Szupermódszer - ami eddig 100%-ban mindig sikerült, és nagyon hasznomra is vált. Persze, izgultam a randik előtt, de a Szupermódszer mindig segített, és a csajt meg is szereztem :)
2017. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És megosztod velem ezt a szuper módszert, hogy ne az én életemről szóló film legyen a '40 éves szűz'? :D
2017. jún. 17. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Persze!!! Nem titok a dolog, de senki nem hinné el, mennyire beválik!

Na szóval! A lényeg az, hogy randi során tegyél fel a lánynak valami abszolút zagyva idióta értelmetlen kérdést! Például "szerinted tudnak az aszteroidák táncolni?" vagy "szerinted a griffmadarak is elrepülnek délre ősszel?". Vagy más ilyen kegyetlen random dolgot :D Én konkrétan azt kérdeztem az egyik akkori csajostól, hogy "szerinted mit csinál a Perszil a folttal?". Ebből aztán lett jó másfél órás témázgatás, mindenféle egyéb kapcsolódó témakörrel, és a végén meglett a csaj :))))

És eddig mindig bevált a dolog, kivétel nélkül!

2017. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hülyeségekkel nincs problémám, nagyon szeretem a spanokat fárasztani. Továbbá szeretem kiparodizálni az embereket, de nem csak másokat, hanem magamat is :D
2017. jún. 17. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Használd egészséggel - ha nálam bevált, neked is be fog (pedig én baromi rusnya és vékony vagyok).

Hasznos lehet még a "szerencsecupp" taktikája is, de ez akkor használható már, ha a lány engedi, hogy hozzáérj. A dolog lényege, hogy a kezedbe veszed a kis kezét, szétnyitod az ujjait, puszit adsz a tenyerébe, és újra összezárod az ujjait, majd azt mondod, hogy tegye el jól, szerencsét hoz! ;)

2017. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen mindkét tippet! :D Amúgy pacsi, mert én sem vagyok egy álomlegény és én inkább átlagos testalkatú vagyok, de az arcom olyan, hogy ha a jeti meglátná, sírva futna az életéért :'D
2017. jún. 17. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Na akkor tuti beválnak majd a módszerek :) Sok sikert...és legyetek ám boldogok a csajossal! Pacsi! :D
2017. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!