Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyből mennétek dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egyből mennétek dolgozni ha haza tértek?

Figyelt kérdés
Élettársam 1.5 év külföldön töltött idő után haza jön. Végleg. És még azt beszéltük hogy 1-2hónapot itthon lenne, viszont akinek említettem nagyot nézett. Mi szerint minek jön haza, nincs látszat nem vettünk házat (tesóm mondta) a legjobb barátnőm pedig azt nyilatkozta hogy nem kellene felélni a vész tartalékot hanem egyből mehetne dolgozni...
2017. jún. 20. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Igazuk van. Mit csinálna otthon? Ha rengeteg pénzzel jönne haza, akkor megérteném, hogy kicsit "nyaralna" a sok munka után, de ezek szerint nálatok nagyon nem ez a helyzet. Álljon munkába minél hamarabb.
2017. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Hááát... Az emberek többsége azért megy külföldre, hogy tartalékot képezzen vagy összekaparja a pénzt valami nagyobb beruházásra, szóval az a része érthető.

Biztosan jól esne neki egy kis pihenő, de nem hiszem hogy az itthoni ügyek intézésére és a pihenésre egy átlagos szabadságnál, mármint 2 hétnél, több kellene.

2017. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyből találna-e munkát, de azt az időt, amit nem akar rögtön munkával tölteni, esetleg tölthetné egy számára is megfelelő álláslehetőség megtalálásával. Ha van annyi tartaléka, hogy kitart, akkor nem kell az első akármilyen munkát elfogadnia és kicsit jobban válogathat, de amennyire ismerem a magyar álláspiacot, jobban jár, ha nem lógatja a lábát, miután hazajön, mert nagyot koppanhat.
2017. jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sőt, én csak akkor jönnék haza, ha itthon már lebeszéltem egy munkát.

Sajnos a sok pénzt is elég könnyű felélni.


21/L

2017. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi köze ahoz hogy ő mikor megy el dolgozni. Véleményt persze lehet mondani...

5 éve vagyok kint de én gyakrtan járok haza,illetve nekem már más perspektíva lebeg a szemem előtt, minthogy elmenjek valakinek dolgozni.

Ha 1.5 év után hazamentem volna, akkor 1-2 hét után munkába álltam volna.


Ő meg majd elmegy dolgozni ahogy neki jólesik, ennyi.

2017. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!