Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak úgy meg kívánok valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak úgy meg kívánok valakit?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosom akivel az elmúlt időben rengeteget beszelgettunk(szemelyesen) és nagYon vonzódunk a másikhoz amit ki is jelentettunk a masiknak. Vagyis ő szavakkal én pedig szavak nélkül tudattam hogy nem olyan biztos h leloknem magamról ha leteperne...

Ha csak szexről szólna ez az egész ismeretseg attól ti elitelnetek a hasonló helyzeteket? Nyilván egymás között gondoltam nem úgy h mindneki tudja a kornyezetunkben.

Plussz meg azon felül h van neki több eve baratnoje de már régóta nem jó a kapcsolatuk egy honapja már tervezi hogy szakit vele de egyenlore köti meg a ragaszkodas és probal lassan elszakadni tőle.


2017. jún. 21. 00:59
 1/10 A kérdező kommentje:
U.i nekem nem tervem szetszedni őket, illetve kapcsolatot kezdeni ezzel az illetovel, de annyira izgatja a kis fantaziamat hogy nem hagyhatom ki, mire véget vet teljesen a kapcsolatának...:-)
2017. jún. 21. 01:01
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Tekintve, hogy lényegében megcsalja a barátnőjét így én elítélném. Őt amiért csalja a barátnőjét ahelyett hogy normálisan elé állna és szakítana vele téged meg amiért tudod, hogy foglalt, de belemész. Másfelől ha mindketten szinglik lennétek nem ítélném el. Azért a srác részéről gáz ez nagyon, hogy egy hónap alatt nem jutott el addig, hogy tényleg lezárjon egy nem működő kapcsolatot, viszont már mással kavar.
2017. jún. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincs szó kavarasrol, szimplán beszelgetunk. Nem volt se csók se semmi csak szavak szintjen a flort....


Köszi a válaszod, igen én sem értem, eleinte probaltam segíteni is tippeket adni atbeszelni a kapcsolatát amivel meg érdemes lenne próbálkoznia de már nem erdekli...

2017. jún. 21. 02:35
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Vagyis a kapcsolata nem is rossz, csak bedobta a szokásos csajozós dumát. Ő is csak meg akar dugni téged, de nem fogja elhagyni a barátnőjét.

Tipikus hűtlen, ku.rvapecér alak.

Ha neked ez így pont jó, akkor lovagold meg! De ne csodálkozz, ha a végén a csaja elkezdi terjeszteni, mekkora repedtsarkú vagy!

2017. jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért, a harmadik féllel való flörtölgetés nem számít megcsalásnak? Dehogynem. Főleg, hogy szavakkal ki is fejezte, hogy vonzódik hozzád. Szánalmasak vagytok mindketten, ha valakiben van tartás(és ész), az nem áll le foglalt emberrel, foglalt ember pedig nem kavargat mással. Ennyi.
2017. jún. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Minden frrfi ezt mondja,h nem jo a kapcsolatuk es hamarosan szakit. Aztan megd.g egyszer ,lepattint magarol es a bnojevel folytatja az eletet,elveszi felesegul. Te meg egy kis eldobott wc papir leszel a szemeben.

N

2017. jún. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Minden gyáva gerinctelen féreg (férfi és nő egyaránt) azzal takarózik ilyenkor, hogy így szar úgy szar és szakítani SZERETNE, csak épp vmiért sose tud... nézd a tény az, hogy te egy foglalt phaszi farkán készülsz pörögni, bárhogy magyarázzátok is, innentől kezdve mki számoljon a saját lelkiismeretével (márha persze egyáltalán bkinek van itt olyan ebben a képletben).
2017. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tipikus "Jajj de rossz a kapcsolatom" duma! Ha csak egy strigula akarsz lenni,dugasd meg magad
2017. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet elhagyná később a lányt, de lehet nem, és téged csak dugna. Értem én hogy neked ez megfelel,egy darabig.... Aztán jön a sírás hogy de azt hazudta nincsenek is jóban brühühühűűűű.....

Gondolkozz már, használd az eszed ha már van(?)


Nem lassan kell elszakadni hanem ha szar akkor dönteni, és szakítani! Ja és nem az hogy előtte már megvan a következő partner... Tudom sokan csinálják ezt, hányinger keltő.

F34

2017. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tipikus csajozos duma? Miert szerintetek jo a kapcsolata annak a ferfinak aki mashol keresi a boldogsagot?

Buztos hogy rossz a kapcsolata, mas kerdes hogy gyavasagbol vagy kenyelembol nem lep ki belőle

Am meg ha Te nem, mas majd meglovagolja...

2023. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!