Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kívánok ennyire más nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánok ennyire más nőket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 éve vagyok párkapcsolatban. Rendszeresen van szex köztünk, jól érzem magamat vele. Úgy érzem hogy szeretem, ebben nincsenek kétségeim. Még is más nőket kívánok. Egyszer meg beszéltük hogy nekem lehet más, avval a feltétellel hogy ő tudjon róla. Még is mindig ha beszámolok neki róla, tudom hogy fáj neki és nem kéne ezt csinálnom vele. Fiatal vagyok lassan 20 éves és mindig hűséges típus voltam, soha nem csaltam meg egy barátnőmet sem. Még is úgy érzem, hogy meg b*sznám az összes nőt. Viszont egyik nő sem tud, olyan szexuális élményt nyújtani nekem mint ő. Egyikkel sem érzem azt, hogy húú ez hatalmas volt.

2016. jan. 13. 14:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel nincs semmi gond szerintem, férfi vagy. Én is nagyon szeretem a barátnőmet, de persze hogy megnézek más nőket is, és ha belegondolok h milyen jó is lenne vele, utána elhesegetem a dolgot és annyiban marad. Ezzel nincs gond szerintem, nem kell vakságot fogadni. Engem inkább az aggaszt, hogy megbeszéltétek, hogy neked lehet más, csak tudjon róla. Ez mi? Ne haragudj de ez elfogadhatatlan egy párkapcsolatban. A lánynál se lehet minden rendben, ha ebbe így belement.
2016. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ok abban keresendő, hogy nem élted ki magad. 18 évesen belevágtál egy komoly kapcsolatba, és bár lehet valahol szereted a párodat, hajt a "milyen lehet más nőkkel", illetve a "fiatal vagyok, forr a vérem" állapot. Én ebben csak szegény párodat sajnálom, mert ha ennek ellenére melletted marad, és elvisel téged így ahogy vagy, akkor szerintem nálad sokkal jobbat érdemelne. Persze lehet azt mondani, hogy ő is hülye, mert nem dob ki téged, de a szerelem vak...

Én csak egy tanácsot tudok adni, ha van benned egy cseppnyi együttérzés, vagy csak simán nem akarsz fájdalmat okozni annak, akit elvileg szeretsz, akkor vagy nagyon gyorsan abbahagyod ezt az életvitelt, vagy párod elé állsz és szakítasz vele, mert ez így gusztustalan. Aztán, ha kiélted magad, utána lehet komoly kapcsolatokban gondolkodni.

F

2016. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Mindig hűséges típus voltál??Az nem ilyen.
2016. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkit érnek csábítások az életben, aki igazán hűséges típus, az ezeknek ellenáll.


Szerintem egyébként te még bőven nem állsz készen komoly kapcsolatra, különben az első ilyen után, amikor rájössz, hogy a szex valójában jobb is a barátnőddel, mint idegen csajokkal, már füled-farkad behúzva szaladtál volna vissza a barátnődhöz, nem bántanád meg folyamatosan. Ha körbe akarsz kúrni a világban, akkor hajrá, de nem tisztességes, hogy közben a barátnőd bántod vele. Akkor szakítsatok, ezzel esélyt adnál neki egy olyan pasihoz, aki tiszteli és csak ő kell neki, nem úgy bánik vele, mint egy kapcaronggyal.

2016. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szakíts vele,b,,szd meg az összes szembejövő nőt(gumit húzzál),és ha lehiggadtál majd rájössz sok mindenre!

Fiatal vagy még,éld az életed,ha ez a vágyad!

2016. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen még az sem gáz ha a konnektort is megdugod, csak vigyázz meg ne bässon az áram!
2016. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%

Jaj! Majdnem elfeledtem!

És be ne valld! Azt nem teheted hogy ilyen fájdalmat okozol neki!

Dugjál, de a pofád súlyba!

2016. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Mert az nem megcsalás, ha mellette mész félre, függetlenül attól hogy tud róla? Eskü feldobtad a napomat.


Éretlen vagy az a baj. Ha jól érzed magad vele akkor meg hiába van benned ez a vágy fojtsd el vagy szakíts!! Én csaj helyébe csak addig maradnék így melletted, amíg ki nem ötlök egy olyan bosszút, hogy a megalázottságodból 20 év után se térsz magadhoz...


Mindenki megkívánhat bárkit... de ha kapcsolatban vagy, ami állításod szerint jól működik akkor ellenállsz. Ha nem tudsz, szakítasz, mert ezzel csak őt bántod.


Férfiból vagy, de ez nem mentség rá...

2016. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8. Mert vissza adni, nem lenne gyerekes mi?:) Soha nem volt, hogy csak szexelnék, inkább párkapcsolatok híve voltam mindig. Szexuális életem 15 évesen kezdődőt, itt volt az első komolyan barátnőm 8 hónap. Talán most jött ki rajtam, amit már más régen elkezdet volna.
2016. jan. 13. 17:36
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Evolúció bácsi úgy rendezte a dolgokat, hogy a férfiban 4xerősebben működnek a fajfenntartási ösztönök, mint a nőkben. Ezért ők ezt sohasem fogják megérteni. Engem az aggaszt, hogy kicsit korainak érzem. Az ilyen kifelé kacsintgatás jellemzően 35 körül szokott kezdődni. Gyanítom, nem az igazi mellett vagy, mint ahogy az emberek 85 %-a sem.
2016. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!