Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem leszek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, és életemben egyszer voltam csak szerelmes. Abból nem lett kapcsolat sajnos. Minden kapcsolatomnak azért lesz vége, mert nem voltam szerelmes és úgy éreztem hiányzik valami a kapcsolatból. Az első pár hétben még mindig úgy érzem bele tudnék szeretni a srácba, de utána semmi. Megunom őket, és kezd idegesíteni a ragaszkodásuk. Pedig annyira szeretnék már szerelmes lenni és egy komoly, hosszútávú kapcsolatot. Mi a baj velem? Más miért szerelmes állandóan, én meg sosem?
2017. jún. 21. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a fránya kémia!
2017. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem találkoztál az Igazival. Egyébként nem igaz, hogy mindig, mindenki szerelmes. Vannak, akik könnyebben szerelembe esnek, mások ritkábban, és nehezebben. Te az utóbbi típus vagy. Nem kell ezen görcsölni, majd jön, ha jönnie kell.
2017. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem számít így legalább míg szerelmes leszel több férfit kipróbálhatsz, lehet még találkozunk mi is az életben és pont belém leszel szerelmes , ki tudja nem? :D
2017. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2017. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, és hasonló a problémám. Úgy vettem észre, hogy csak olyan férfiba tudok szerelmes lenni, akire fel tudok nézni, tudom hosszú távon tisztelni. Ami furán hangzik még saját magamnak is, de ez van. Plusz, ha nem jön be maximálisan külsőre, vagy minimálisan agresszív, akkor hiába kezdődött el valami, annyi. A külsővel szerencsére nincs gáz, az én köreimben, mivel motoros lány vagyok, bőven akad ilyen. A tisztelet egy másik kérdés. Pont ezen ment tönkre egy kapcsolatom. Tökéletes lett volna a srác, csak épp összeköltözéskor kiderült, hogy anyuci nélkül a boltba sem tud lemenni. És ne én legyek már a "férfi" a kapcsolatban. Szóval arra próbálok kilyukadni, hogy találd meg, mi fontos neked egy pasiban és ahhoz ragaszkodj. Az igazival úgyis jön a többi.
2017. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kötődési problémák, egy jó pszichológus segíthet felfedezni, mi okozza ezt nálad. Érdemes vele foglalkozni, lehet, hogy elkerülő kötődési probléma lesz.


Ebből mi igaz?


"Az elutasító-elkerülő kötődési stílussal rendelkező emberek általában egyetértenek a következő állítással: "Jól érzem magam szoros érzelmi kapcsolatok nélkül. Fontos számomra a függetlenség és az önállóság. Nem szívesen függök másoktól és nem szeretem, ha mások függnek tőlem." Azok, akik ezzel a kötődési stílussal rendelkeznek, magas szintű függetlenséget igényelnek. A függetlenség iránti vágy gyakran a kötődés teljes elkerülésére tett kísérlet. Önállónak és a szoros kötődéssel kapcsolatos érzelmekkel szemben sebezhetetlennek látják magukat. Gyakran tagadják, hogy szoros kapcsolatokra lenne szükségük. Vannak, akik a szoros kapcsolatokat feleslegesnek látják. Nem meglepő módon, kevesebb intimitásra vágynak partnerükkel, akiket gyakran kevésbé pozitívan látnak, mint magukat. A kutatók gyakran említést tesznek az ilyen kötődési stílussal rendelkezők védekező jellemvonásairól. Az elutasító-elkerülő kötődési stílussal rendelkezők hajlamosak elnyomni érzéseiket és a visszautasításra a visszautasító személy elutasításával reagálnak. (pl.: a partner elutasításával)"

2017. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28 éves koromig én sem voltam szerelmes, max volt kémia,meg szeretet de úgy igazán nem érintett meg senki. Aztán jött a Nagy Ő, na akkor értettem meg, hogy mi a különbség. Írtad, hogy egyszer voltál de nem lett belőle kapcsolat, a plátói dolgokat ne sorold ide, az nem igazi szerelem. Most 5 év elteltével azt mondhatom , hogy : annyira bejött külsőre mint még senki...elképesztően, férfias kisugárzása volt és fel tudtam rá nézni annyi minden miatt. Egyszerűen FÉRFI volt, tudta mit akar és mit nem, nem voltam képes irányítani mint addig a többieket.Addig senkitől nem akartam gyereket, tőle pár hónap után igen . Igazából még most is szerelmes vagyok belé...Várj...jönni fog, ne alkudj meg!
2017. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!