Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy helyzet: sétálasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy helyzet: sétálasz az úton észreveszed hogy egy srác néz Téged" mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Lányoknal szól természetesen. (Bocs fiuk:D)

Tehát csak észreveszed h ez a fiu "tetszrm neki" de nem mosolyog semmi hasonló, csak kisér a szemével még akkor is ha rá vetel egy pillantást.

Lányok, rámosolyogtok az illetőre vagy viszonozzátok valahogy a tekintetét? persze ha tegyük fel arcra szimpatikus)


2017. jún. 22. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy valami van rajtam... És keresek egy kirakatot, hogy csekkoljam magam..

Srácok! Nem értem.... miért nem léptek oda valami hülye szöveggel:

-bocs, meg tudnád mondani mennyi az idő?

-ne haragudj merre van az Xy utca?

-merre van az xy kávézó?

(mondjuk érdemes olyan helyet mondani, ami tudod, hogy ott van a környéken, mert ha benavigál, hogy merre menj, rákérdezhetsz, hogy nem lenne e kedve meginni egy kvt veled, ha már ilyen kedves volt, hogy segített.. cserébe az útbaigazításért..)


És ebből simán lehet beszélgetést kezdeményezni.

Az, hogy csak "nézed", abból max ennyi jön le:

-biztos valami van rajtam, hülyén áll a ruha, fordítva vettem fel a pólót. (az eszembe se jutna, hogy tetszem neki, mert akkor meg miért nem teszvalamit? Szóval biztos nem jövök be neki)...

-ismerős vagyok neki valahonnan

-igazából nem is engem néz csak bambul kifele a fejéből

-néz, ahogy mást is megnéz az utcán.

2017. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Semmit. Joga van oda nézni, ahová csak szeretne. Ha akar valamit, van szája, majd közli.
2017. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. Mert tudjuk, hogy nem tudod :D
2017. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Visszanézem. :D


Amúgy viszonozom minden bizonnyal a tekintetét, vagy azért mert jól esik és szimpi, vagy azért, hogy hagyja abba.

2017. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmit, továbbmegyek.

És nem "vetel", hanem vetsz.

2017. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utcán szerintem nem lehet jól megállapítani, hogy tényleg engem nézett vagy csak elbambult stb. Valami beülős helyen sokkal jobban működik, mert akkor tényleg eltudja dönteni az ember hogy őt nézik, és akkor visszamosolyoghat rá, plusz itt sokkal egyszerűbb odamenni a másikhoz ismerkedni, hiszen valószínűleg nem fut el sehova, nem mint az utcán ahol valószínűleg valahova megy az ember és nem csak úgy lézeng
2017. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Megyek tovább.
2017. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez szokott eszembe jutni például:

- ez a nadrág tényleg jól áll rajtam/ érdemes volt megvenni ezt a felsőt

- nem akarom tudni mire gondol :D

- valószínűleg van barátnője

- van barátom


Kb ezek jutnak eszembe, sokkal több dolog nem, és igazából a szemkontaktust is kerülöm ilyen esetekben. Én is van, hogy "megnézek" egy pasit mert arcra helyes, stb, de ettől még nem feltétlenül az a célom, hogy randizni hívjon :)

2017. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Merev arccal követ a szemével? Megijedek és lelépek...
2017. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!