Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácként átoknak érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácként átoknak érzem a fehér bőr, szeplő párosítást. Tényleg ennyire rossz a helyzet, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A húszas éveimben járó srác vagyok (igen direkt nem írtam férfit) hófehér bőrrel és szeplővel jöttem ki a gyárból és nem nem vörös a hajam. Mondjuk az apróbetűs részben sem említették, hogy ilyen is maradok egy életen át, na de mindegy.


És ahogy a kérdésben is írtam, mintha ez valami "átok" lenne az én szememben. Egy fehér bőrű lány igazi kincs tud lenni manapság és igencsak népszerűek(én is odavagyok értük), viszont srácként ezeket a pozitív dolgokat én valahogy nem érzékelem. :D Ebből kifojólag a randizás hát, hogy is mondjam egyáltalán nem egyszerű. Sőt, néha vért kell izzadnom.

Csak én szerintem van nehezebb dolgom ilyen csomagolással, és én látom rosszul a dolgokat(tehát én vagyok a hülye), vagy tényleg nem egyszerű? Vaaagy valami más tényező a probléma? Ha nagyobb tömegbe megyek, akár strandra, vagy akárhova ahol nagyobb a tömeg, mintha hallanám a többi ember gondolatát..."némmáá egy hóember!" stb.


Szóval lányok(nők) véleményére lennék kíváncsi, nyilván egyénfüggő kinek tetszik, kinek nem, de kíváncsi vagyok ki mit gondol.



2016. ápr. 4. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Túlreagálod. Nekem Pl nem tetszenek a latínós csoki fiúk, ne legyél hulla fehér, de egy egészséges fehér színnel semmi baj nincsen. Az én bõröm is fehér ráadásnak nem barnul Le :D Szóval no para
2016. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A fehér bőr szerintem nem olyan vészes viszont nekem a szeplők zavaróak. Persze az se mindegy mennyire durván szeplős az illető.

20/l

2016. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

nekem pont, hogy a fehér bőrű szeplős pasik tetszenek

hozzáállás kérdése, másban fel se merül, hogy emiatt ne lenne sikere a lányoknál 25L

2016. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Párom is hasonló, mint te, az egyetlen dolog, amiben zavaró, hogy külön könyörögni kell neki, ha nyáron strandra akarok menni, mert vízpartmániás vagyok, ő meg ilyen bőrrel nyilván pillanatok alatt leég, és nagyjából hasonló gondolatai vannak, mint neked (némmá hóember). Ebből vannak feszültségek néha, de túlélhető a dolog. :)

Külsőre meg nálam egyáltalán nincs hátrányban, de amiket mesélt a korábbi nőügyeiről, másnál se nagyon jelentett gondot.

2016. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszik a fehér bőr, a szeplőket pedig nagyon aranyosnak találom, szóval simán randiznék egy ilyen sráccal. Amúgy nekem is kb hófehér a bőröm és én is megkapom ezeket a kommenteket, de engem már annyira nem zavar, mert tudom hogy az emberek csak szeretnek mindenbe belekötni. :)
2016. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem számítottam ennyi válaszra ilyen rövid idő alatt. De mindjárt válaszolgatok egy-egyre vagy az összesre. :D


#1 Én sem bírok lebarnulni, ha nyáron tudok felszedni egy kis színt de azt is sírva, télen el is veszítem.


#2 Hát igen még ez is alkategória, hogy ha szeplős is akkor mennyire az. Eddie Redmayne-t tudnám felhozni példának, ami a szeplők mennyiségét illeti. [link] Oké nekem lehet egy kicsit bambább fejem van. :D

2016. ápr. 4. 14:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Sárgás bőrrel mi a helyzet? :D Nekem olyan van leginkább, olyan sárga mint a lay's tejfölös változatú chips-e... Pedig fehérnek kellene lenni a 0 napozás miatt. Csak a szőr miatt tűnhet ságának. Mit nem adnék a fehérségért. Nekem még a csontjaim is sárgák :(
2016. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fehér bőrű és szeplős nő vagyok. Korábban én is nagyon utáltam, és nem tudom miért gondolod, hogy ez akkora kincs volt a sok agyon szolizott csaj között. (én még a napon sem tudok barnulni, csak leégni, a szolizástól pedig egy idő után fájt a bőröm).


Szóval lányként sem volt kisebb a probléma, de így felnőtt nőként azt mondom, hogy a bőr árnyalata abszolút nem számít egy párkapcsolatban.

A többi ember sem gondolja azt, hogy hóember vagy, ezt te gondolod magadról, csak kivetíted. Ha ennyire gátol a kinézeted, keress egy pszichológust, aki gyorsan helyre teszi az önértékelésedet, mert olyan nagy baj nincs.


Egyébként a férjem is fehér bőrű, csak ő nem szeplős, és a gyerekeink is fehér bőrűek. Egyikük ráadásul vörös. Nem hiszem, hogy ezzel bármi baj lenne.

2016. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl.
2016. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#4 Erről a vízpartos dologról, leégésről én is tudnék mesélni, vannak dolgok szépen. De a parton én is valahogy így nézhetek ki. [link]


#7 Nincs sárgás árnyalat, tényleg olyan mint a vámpíroké. :D Tiszta Twilight.


#8 Szerencsére nem olyan veszélyes a dolog, hogy pszichológus kellene :) lehet, hogy csak azért zavar ennyire, mert én nem találkozom sok hasonló árnyalattal rendelkező emberrel.

2016. ápr. 4. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!