Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "Plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "Plátói szerelemről"? A modern kori megváltozott értelmében, azaz a beteljesülés nélküli szerelemről? Lehetséges? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Ha olyan párkapcsolatban él valaki, amin nem akar, vagy nem lehet, vagy nem tud változtatni, de vágyik egy érzelmi társra, akkor megoldás lehet e egy PLÁTÓI kapcsolat.


Úgy gondolom, hogy ebben a kapcsolatban kimondhatják az elfojtott gondolataikat, vágyaikat, érzéseiket.


S így titkos társai tudnak lenni egymásbak.


Lajos 57 Ffi.



2017. jún. 24. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Van olyan nő az életembe aki sokkal több mint egy barát, de nem volt köztünk semmi szexuális kapcsolat és nem is lehet, tudván hogy van barátnőm és szeretem, megcsalni nem fogom. Viszont nem tudom és nem is akarom megszakítani a kapcsolatot ezzel a lánnyal, sokat beszélgetünk, hülyülünk, ha nem lenne párkapcsolatom biztos már rég vele lennék. Erről mind tud a párom és mára már elfogadja és tudja hogy nekem a másik nem kell szexuálisan még ha néha huzzuk is egymás agyát.
2017. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez,miért szexualitás?
2017. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Manapság ezt a fogalmat a viszonzatlan szerelemre használják. Olyan pedig simán lehet.

Persze a hagyományos értelmében is elő tud fordulni, például ha távkapcsolat lenne, és nincs esély összeköltözni belátható időn belül.


21/L

2017. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van olyan ember az életemben,akire simán azt mondanám most,hogy gondolkodás nélkül belemennék vele egy kapcsolatba.Tetszik a külseje,tetszik a világfelfogása,életszemlélete.Nagyon jól elvagyunk,sokat beszélgetünk,poénok,flört,a szokásos.Viszont egy percig nem várnám tőle,hogy adja fel miattam a maga kis életét,talán nem is tenné szerintem.Mégis örülök,hogy van nekem.Valami ilyesmit jelent számomra a plátóiság.
2017. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindig lehet változtatni, ha nem vagy boldog és meg is élheted nem csak gondolat szintjén, 57 évesen nem normális, hogy ilyen szegényes az érzelmi világod.
2017. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, tanulságosak. Egyben örömmel várom az esetleges többit is.


Akik pedig nem a kérdésre válaszoltak, azoknak sajnos nem tudok érdemben mát mondani: ONLY :)


Lajos

2017. jún. 24. 17:42
 7/10 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak. 1 - VICC



Mond Rabbi, miért van, hogy mi zsidók minden kérdésre kérdéssel válaszolunk?


Miért fiam... MIVEL KÉNE?


:)

2017. jún. 24. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi a prividet többet ne írj,nem voltam rá kíváncsi..
2017. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8 as TE SOSEM FELELSZ EGYETLEN KÉRDÉSRE SEM.


MIÉRT VAGY itt?????

2017. jún. 24. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy ismerek-e? 17 éve ilyenben élek!

Azóta is várom hogy beteljesüljön, de sajnos erre semmi esély. Mivel más lehetőségem nincs, tovább várok.


"Over the hills and far away,

for ten long years, he'll count the days..."

2017. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!