Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok, régen is ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, régen is ennyi biszex ember volt mint most csak nem merték felvállalni/beismerni maguknak?

Figyelt kérdés
Csak mert úgy vettem észre manapság nagyon sok lánynak/fiúnak támadnak homoszexuális/leszbi gondolatai, ez mindig így volt?

2015. jan. 25. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehetséges, úgyanis régebben nem volt ennyire elfogadot. De ez is olyasmi amit soha a világon nem fogsz meg tudni
2015. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem csak részben, nagyon sokan csak divatból csinálják.
2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Vannak olyan elvetemültek akik a "divat" kedvéért buzulnak? Akkor igy is úgy is betegek szerintem
2015. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Mindig is voltak mediterrán vizeken evező egyének, arányosan eloszolva. Pl. 1 milliárd embernek a kb 5%-a több mint a 7 milliárd ember 5%-a, nem?! Az arány, az 5% megmaradt (viszonylag), de ez a népesség növekedésével számbeli növekedést is eredményez.

Azért egy jó hír van: Ezek az elpuhult evolúciós zsákutcák legalább természetes, biológiai úton nem tudnak szaporodni, max ha örökbefogadnak. Ez azért jól hangzik, nemde?! :D

2015. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom velük csak érdekelne ti hogy látjátok.
2015. jan. 25. 23:48
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Pontosan.

Sőt, ha nagyon visszamegyünk az időben, bizonyos kultúrákban egyenesen preferált életmód volt. (Pl. ókori Görögország.)

2015. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
7%

6-os számú jól mondja. Julius Ceasar is például homokos volt...Régen az emberek ezzel annyira nem foglalkoztak, hanem csak átadták magukat az élvezeteknek és csak akkor vált ez központilag tabuvá, elítéltté vagy nem is tudom amikor kezdett elfajulni a dolog. Ne felejtsük el, hogy régen az emberek inkább ösztönből cselekedtek (mint az állatok) mintsem a szigorúan lefektetett eszmékhez alkalmazkodva tudatból. És az ember is állat ezt ne felejtsük el.

És mivel ez a globális társadalom már azt sulykolja hogy legyél homokos, nagyon sokan divatból és gyomorforgató módon csinálják.

Én nem vagyok sem bisex, sem homokos és valamilyen szinten el is ítélem pl azokat akik úgy viselkednek mint egy utolsó és úgy is néznek ki... de eljátszottam már a gondolattal, hogy majd egyszer kipróbálnám a legjobb barátommal hogy milyen. :D

2015. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most sem elfogadott a homoszexualitás, különösen a férfiak elutasítóak. Ne tegyünk egyenlőségjelet a homoszexualitás és a kíváncsi, határokat feszegető, önmagát kereső cselekedetek közé. Ez nem divat kérdése, bár nyilván hatással van rá. Leginkább a sztereotípiákkal kellene leszámolni és nyitottan, természetesen fogadni, ha valaki más. Nem kigúnyolni, nem kirekeszteni, megalázni. Teljesen mindegy, hogy szexuális, vallási, származási különbözőségről van szó. Párizs, Charlie... Szörnyű, ami történt, de az előzményeket is látni kell!!!
2015. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen régen is ennyi volt a melegek/lezbikusok/biszexek száma, csak mivel az egy más világ volt így nem merték felvállalni. De mindig ennyi volt.

F/m

2015. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

nehéz erre pontosan válaszolni, mert baleset is úgy tűnik, hogy gyakori, pedig közben csak olyan fejlett a híradás hogy minden napra jut egy baleset.

A 60-as években egymilliárd lakosú földön nyilván kevesebb volt a baleset, de ma is sokkal több van mint amit megtudunk.

Régen sokkal jobban fügtek egymástól az emberek, falun ma is igy van, ma ha efy kis faluban kiderül valakiről, hogy homokos másnap már az egész falu tudja, de ő elmehet dolgozni nagyvárosba albérletbe régen ezt sokkal nehezebben tehette csak meg. vagyis sokkal kisebb kockázat felválalni

2019. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!