Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor hallom, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallom, hogy a legtöbb fiút beindítja ha két lány smárol. De akkor én miért találom undorítónak, ha ugyan ezt két srác csinálja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert ha két csaj smárol az más, az szexi. Ha két srác az undorito hányingerkeltő stb..
2010. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló, és miért?? Ennyi erővel fordított esetben is lehetne igaz.
2010. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem nagy részben azért mert fiú vagyok és szerintem csaj csajal anyira nem gáz. De h mért ara nem tudok magyarázatot.
2010. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
első! te beizgulnál ha két csaj smárolna előtted?
2010. máj. 19. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én mind a kettő dolgot ízléstelennek tartom. De a férfit végképp. Ha valóban férfi, akkor viselkedjen is úgy.
2010. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Megint 1 vagyok. Egy kicsit indit csak be. Az indit be nagyon ha a csaj velem csinál valamit. Meg szerintem az nem ojan undorito mint a srác srácal.
2010. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
engem felizgat ha két pasi smárol :D
2010. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
BUZA
2010. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is felizgat, és mielőtt leb.ziznátok, lány vagyok!
2010. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akit felizgat az, hogy két pasi smárol az gondolom olyan csajszi aki azt képzeli két fiatal izmos homár egymásnak esik és nem látott még két középkorú szakállas férfit csókolózni! Na az az igazán gyomorforgató látvány! Bár nekem a két fiatal homár is iszonyat de kor és a szakáll csak duplázza eme öklendezést kiváltó látványt! Ezek után nem hinném, hogy két lány érzéki és szenvedélyes csókjával versenyre kellhet bármi is!
2010. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!