Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nem értem. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nem értem. Miért bókol egy felnőtt, komoly férfi, ha barátnője van?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk sem baráti, sem közeli kapcsolatban, épp ezért zavar meg... miért, ha van valakije? Ez lehet csupán csak kedvesség is a részéről? Nem gondolja, hogy félreérthetem?
2017. jún. 24. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Megerősítést vár, hogy más nőnek is kell még, a nők is ugyanezt csinálják.


Ezt csinálja velem egy férfi, bár neki felesége van, jól esik a bókja, de nem veszem komolyan.

2017. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Konkrétumok nélkül ezt nehéz eldönteni. Mondjuk, ha úgy érzed, hogy flörtöl veled, akkor vélhetően így is van. Nyilván azért teszi, mert tetszel neki. Persze lehet némi esélye annak is, hogy csak unatkozik. De inkább előbbi.
2017. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran, miket mond, flört vagy bók?

30/f

2017. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Előfordult már, hogy mosolygott rám, és úgy mondott valamit, viszont teljesen komolyan is mondott már bókot. Nem tudom eldönteni, hogy mi a szándéka.
2017. jún. 24. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Mert kétféle férfi van:

- az egyik hűséges a párjához

- a másik keresi a párja mellett is a lehetőséget


Férfiként a haverok, kollégák, barátok körében körülnézve azt látom, hogy mindkét tábor meglehetősen nagy, gondolom te most éppen a 2. csoportba tartozót fogtad ki.

2017. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mi sem nagyon. Legalábbis én nem. Ha kasszás vagy ő meg 3 naponta megdicsér valamiben miközben kenyeret vesz, lehet akár kedvesség is. Példa, gyakoriság azért már többet segítene.

30/f

2017. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne vedd fel. Tartsd magad annyira, hogy nem reagálsz rá, megköszönöd szépen és elvonulsz. Az ellenkező esetbe is gondolj bele: ha neked lenne párod, és kikezdene egy ismeretlen nővel, neked is sz.rul esne. Keress olyan pasit, aki tisztel téged, és nem csak második lehetőségként tekint rád.

21N

2017. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
A flörtnek pont az a lényege elvileg,hogy egy ártatlan játék két ember közt.Sok férfinak amolyan fitogtatás,hogy no lám,azért még én is vonzó vagyok.A bók szintén lehet ártatlan,ha pusztán kedves gesztus.Szerintem semmit ne vegyél komolyan,míg nem kezd el nyomulni az illető.
2017. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyan mit akarhatna...

Férfi, van párja, bókolgat, talán dugni akar?

2017. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Előfordult már, hogy mosolygott rám," - azannya!

Ebből azért még ne következtess semmire.

2017. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!