Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt vegyes ikerpárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BiTOPro97 kérdése:

Felnőtt vegyes ikerpárok nektek mennyire volt sikeres a párkapcsolati életetek, és mikor sikerült az első komoly, mély párkapcsolatot létre hoznotok?

Figyelt kérdés
Semmi szexuális töltet nem volt a húgommal lévő kapcsolatomban. Sőt, semmi olyan testiséghez kapcsolódó sem történt köztünk soha ami kormeghatározást keltene. Nem vonzódtam hozzá mint lányhoz vagy nőhöz soha. De 17 évig olyanok voltunk, mintha egyek lettünk volna. ...
2016. okt. 20. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fiú-lány ikerpár esetében elég furcsa,hogy úgy érezed,mintha egyek lettetek volna...ez inkább egypetéjű ikrekre jellemző.

Ismerek egy fiú egypetéjű ikerpárt,akik közül az egyiknek most 20 évesen van csak az első kapcsolata,de őket ismerve,tényleg olyanok,mintha inkább egymással lennének kapcsolatban(nyilván csak lelkileg),de nem hiszem,hogy ez gondot okozna a párkapcsolataikban.

2016. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl sok trónok harcát néztél. :D
2016. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Előzeteseket sem láttam végig hanggal (YouTUBE), a sorozatból meg egy részt sem. Egy kezemen meg tudom számolni, hány percet láthattam belőle.

Ez a túl sok???


De tuti mindennel együtt nem láttam negyedórányit sem belőle, még a darabokban együtt véve sem, de nagyon max. félórát. - ha tévednék, és rosszul becsülöm meg.


A South Park-ból tudok róla legtöbbet, mint reflektálóműsor, a Trónok harcával kapcsolatban.



Off: Nem igazán szoktam tévét nézni, van hogy hét szám a TV-t sem kapcsol be, és más eszközön sem nézem és nézek TV-s anyagokat - egy kivételtől eltekintve, - olvasni szoktam, dolgozni, tanulni és társásági életet, utazni, ... ez mellet nem is jutna időm rá.

Leginkább klasszikus művészfilmeket szoktam nézni ha még is vizuális médiát fogyasztok - és igen rövid ideig voltam limuzinsofőr - "bohémság", - ott várakozás közben fogyasztottam 21. századi vizuális mozgóképanyagokat is, ez tény.

Jó meg főleg kiegészítő audiovizuális információszerzésre használom a YouTUBE-ot például.

Filmből meg még nagybátyámmal néhány nagy kedvencét vele, vagy ezekből volt amit én teszteltem neki elő, mert "folytatás" volt. - megvettem neki ajándékba, és ezért.

South Park-ot is nagybátyámmal néztem, ő szokta nézi amúgy.

Moziba szoktam járni elvétve.

2016. okt. 21. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!