Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meghódítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghódítani? Vagy van-e esélyem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy hölgyemény, akivel régebb óta ismerjük egymást. Munkahelyről. 15 km-re lakunk egymástól. Találkoztunk az egyik nap. Beültünk mozizni. Utána kajálni. Először mondta, hogy nem tud eljönni, mert anyagilag nem engedheti meg magának. De mondtam neki, hogy meghívom őt. Többször is mondta, hogy következőnek ő hív meg engem. Nagyon jól érezte magát. Van egy komoly betegsége is. Elmondta, hogy mi az. Kicsit távolságtartó is volt. Viszont örül annak, és megengedte, hogy mellette álljak és, hogy törődjek vele. Abban maradtunk, hogy a szabadidőnket együtt töltjük, amikor csak lehet. Viszont a talin annyira jól érezte magát, hogy alig akart haza menni. Én is. Teljesen magától megpuszilt a tali végén. És engedte, hogy megöleljem.
2017. jún. 25. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez teljesen nyilvanvalo. Talalkozzatok meg parszor, utana mondd el hogy erzel! Hajra
2017. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!