Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Semmirekellő, ingyenélő, link...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmirekellő, ingyenélő, link fiúként, van esélyem meghódítani egy csinos, szorgalmas, kedves, okos, humoros lányt? (kicsit hosszú sztori)

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy én egy igazi haszontalan alak vagyok, jómódú családba születtem, mindig megvolt mindenem. Soha nem dolgoztam keményen, soha nem küzdöttem semmiért, inkább csak éltem bele a világba; jókat ettem, ittam ,mulattam, utazgattam, bulizgattam, szerencsejátékoztam stb. Az egyetlen hasznos dolog amit csinálok az egyetem (a szüleim ebben elég szigorúak és megkövetelik, hogy jól tanuljak).

Itt az egyetemen ismerkedtem meg a lánnyal, eleinte(az első pár hónapban) nem volt köztünk semmilyen kapcsolat, viszont egyik órán megláttam, h rajzolt valamit, gyönyörű szép rajz volt, és ez felkeltette az érdeklődésemet, ezért legközelebb amikor összefutottunk megemlítettem neki, h nagyon tetszik a rajza, és hogy neki könyveket kéne illusztrálnia, éreztem hogy van a lányban valami különleges, aztán egyre gyakrabban találkoztunk és ahogy egyre jobban megismertem, egyre inkább megkedveltem. Nagyon ritkán fordul elő, hogy olyan lánnyal találkozom, akivel komoly kapcsolatot is el tudnék képzelni, és ő ilyen.

Nagyon jó a humora, ha egy órán egymás mellett ülünk, szinte mindig nagyon jól szórakozunk, nem akarom elvonni a figyelmét a tanulásról, vagy hogy miattam bajba kerüljön, de olyan jól érezzük magunkat ilyenkor hogy egyszerűen nem tudok ellenállni neki. Mindig biztatom, hogy többet kéne rajzolnia, mert nagyon tehetséges(szerintem akár festőművész is lehetne belőle).

Most tervezem, hogy hamarosan elhívom kettesben találkozni, szerintem sejti már, hogy valamit érzek iránta. Vajon van esélyem nála, szerintetek változtassak a linkségemen, vagy csak adjam önmagam?



2016. ápr. 23. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Mivel eleve tudod, hogy milyen egy lusta dög vagy, ezért ez már egy jó pont. Felismerted a hibáidat, most rajtad a sor, hogy megváltozz!

Mindenki képes a változásra, ha akarja. :)


Ha örökké azt az életet akarod folytatni, amit eddig, csak az álmaidban lehet esélyed egy veled ellentétes életmódot folytató nővel. Hisz ő nem a szolgád lesz, hogy kinyalja majd a s..ggedet, ha már az összeköltözésre kerül majd a sor. Neked is jócskán kell majd tenni mindent a kapcsolatotokért.

2016. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

#2-es

Es tenyleg:DD

2016. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3-as,igen,de annyira hasonló a két megfogalmazás,mintha ugyanaz az ember írta volna ki őket...Vagy lehet lelki társak és még a fogalmazásuk is szinte egyforma:D
2016. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 pörölycápa ***** válasza:
90%

Hát, kéne hogy legyen valami életcélod. Az ilyen szorgalmas és okos embereknek vannak céljaik van amit el akarnak érni az életben, és szerintem a partnerüktől is elvárják, hogy valamit letegyenek az asztalra. Nem kell jó tanulónak lennie, de legalább lássák rajta, hogy képes lesz az illető megállni a saját lábán (a szülei pénze nélkül is), és lehet rá számítani a jövőben (nem fogja pl elbulizni, meg elszerencsejátékozni az összes közö pénzt).


Na mindegy, szerintem ne hangoztasd annyira a linkségedet, szerintem látja ő azt anélkül is, viszont ha kiemeled, akkor olyan hatást kelt, mintha te erre büszke lennél. Inkább csak érezzétek jól magatokat, és a randin is szórakoztassátok el magatokat, akárcsak az órán teszitek :) Aztán lehet hogy észrevétlenül is pozitív hatással lesz rád a lány, és téged is egy kis szorgalomra ösztönöz az ő hozzáállása.

2016. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#2: Nekem is ez jutott eszembe :)
2016. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Van, ha jól nézel ki. Más nem számít a lányoknak.
2016. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tényleg hasonló, de sajnos ez a lány nem képregényeket rajzol, meg arról sem tudok, hogy vallásos lenne. De jó volna, ha ő írta volna ki, mer akkor biztosan tudnám, h van esélyem nála.
2016. ápr. 23. 13:59
 9/18 A kérdező kommentje:

#5 Pörölycápa


Köszi, igen sajnos elég nagy a kontraszt köztem és a lány között, ő a legjobb tanulók között van, én meg a legrosszabbak között, már annyi tárgyból megbuktam,olyan nagy a lemaradásom, hogy az is felmerült ,hogy itt hagyom az egyetemet, igazából már csak a lány miatt vagyok itt. Megpróbálok változtatni ,mert így tényleg nem fogok tudni összejönni vele, ha ennyire lemaradok hozzá képest.

2016. ápr. 23. 14:59
 10/18 Blade Bone ***** válasza:
Írj rá, mi baj lehet. Ha ő az véletlen akkor már most megbeszélhetitek a randit. :D
2016. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!