Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked az idős családtagjaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked az idős családtagjaid mit tanítottak csajozásról/pasizásról?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyapám elég jól elmondta, hogy az ő idejükben is már ment ezerrel a szex(1917-ben született), a nők csalfák, nem hűségesek.

Hogy szórakoztatni kell őket, tudjak jól táncolni, és legyek mindig ápolt, adjak magamra, mindig védekezzünk.

Nőknél be foglalkozzak azzal mit mondanak, mert sok a fölösleges rizsa.

Fater meg annyit mondott, hogy udvaroljak ezerrel, mondjak szépeket, incselkedjek velük.

Bejött :D

2017. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2017. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagymamám és nővérei (5 van neki) láttak el okossággal, amiket persze hülyeségnek gondoltam, aztán átgondoltam, elvettem belőle a ronda szexizmust és most nyertem szerintem.

Tanítottak, hogy nem probléma, ha felfedezem magamat is, bulizok, élvezem az életet, akár alkalmi kapcsolatokkal, de ha megvan az, aki megmozdít bennem többet, azt kényeztessem el, közben viszont kéressem magam. Bejött.:)

20L

2017. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hogy a férfinál sosem az a fontos mit mond, hanem, hogy mit tesz. Mindegyik leígéri a csillagokat, de kevés az aki egyáltalán hozzá is fog a megszerzésükhöz.


Hogy az emberi természet olyan, hogy csalnak össze vissza.

Szóval ha gyereket akarok csak akkor szüljek ha egyedül maradok is röhögve felnevelem.


Ha fel akarom kelteni egy férfi figyelmét akkor legyek stílusos, a szép részeim hangsúlyozzam, de ne legyek közönséges. És ne féljek megvédeni magam. És mindig tekintsek egyenlő félként magamra.

2017. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit, csak a szégyenérzetemet erősítik a témàval kapcsolatban úgyhogy megfogadtam hogy minimáliizàlom a velük való kapcsolatot, és magam tanulom meg az alapokat ☺️
2018. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!