Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem férfias az aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem férfias az aki a társkeresőn a kisállatával együtt tesz fel képeket és az se, ha belenéz a kamerába?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ezt és nem értem ez miért nem férfias? Én azért tettem fel olyan képeket ahol a macskámmal vagyok, hogy lássák azt, hogy van egy macskám és szeretném, ha nem utalná őket és, ha neki is van egy akkor legalább tudunk erről a témáról is beszélgetni. Mi a baj azzal, hogy a kamerába nézek? Ha nem néznék bele, hanem pózolnék akkor tökre műhatást kellene. Már nem tudom hol olvastam e, de szeretném megtudni azt, hogy van e alapja ennek.
2017. jún. 25. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Azzal semmi baj nincs ha a kamerába nézel, az már valóban kevésbé vonzó -az én véleményem szerint- ha macskával pózolsz.

Én is imádom a macskákat, de eszembe se jutna ilyen, még nő létemre se :)


A társkeresőre feltett profilképnek az a lényege,hogy első látásra jó, vagy kevésbé jó benyomást kelts azokban, akik megnézik az oldaladat. Számtalan fontos kérdés van amiről majd aztán beszélni lehet,a munkád, az érdeklődési köröd, az igényeid, a családod stb. Itt jöhet majd a macska. De ne elsőnek...


Ráadásul egy pasi macskával...hát nem éppen ezzel kellene hódítanod, kevésbé férfias :)

2017. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bezzeg, ha egy nő kisállattal fotózik azzal miért nincs gond? Mi ez a kettős mérce?
2017. jún. 25. 19:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgyis annyira utálom az ilyen szabályokat, hogy mit szabad először csinálni és mit nem. Minek kell ilyeneket felállítani?
2017. jún. 25. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En imádom a macskákat, es nagy pirospont lenne a srácnak egy ilyen kép. A kamerábanézésről nem tudok nyilatkozni, talán lazább hatást kelt, ha nem nézel bele (?).
2017. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Addig mindegy, amíg nem hallal pózol!
2017. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogyha valakinek tetszik. Nem az a célom vele, hogy cukiskodjak, hanem alapból nincs túl sok képem és szeretnék többet fel tenni. Mivel szeretem a macskámat, ezért tettem ki ilyen képet. Csak szar érzés az, hogy valamiért ez nem férfias kategória. Pláne 21. században gáz ez a korlátozás, hogy miket szabad miket nem szabad mikor már egyenlőség van. Szeretném, ha nem lenne kőbe vésve az, hogy mi férfias és mi nem.
2017. jún. 25. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
A macskàs pasik aranyosak! Nekem tetszik.Azt meg nem értem miért lenne baj,ha a kameràba nézel? Sőt annàl jobb.Megnézném azt a képet meg a macsekot ;)
2017. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valahol indexen olvashattam ezt a cikket és elég rosszul érintett. Ha szeretnéd elküldöm privibe. :)
2017. jún. 25. 19:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy tetem felett köröző keselyűkkel a háttérben szoktam magam fényképezni. A kép elnevezése "etetés". Ez mennyire jön be csajok? :)
2017. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább macskás kép,mint egy BMw-vel pózolós :) Kamerába nézéses állítás meg hülyeség.
2017. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!