Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összezavarodtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam a sok pasi/pasimtól? 18 N

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,most igy konkrétan nem irom le eddig mennyi partnerem volt,a lényeg hogy megesett pár.Az az igazság hogy 15 évesen nagyoon szerelmes lettem az akkor 21 éves fiúba,aki bátyám nagy spanja.Aztán ez a dolog igy kibukott,párszor chateltünk és aztán a bátyám letiltotta nekem a haverját.Telt múlt igy az idő,pasizgattam de nem éreztem semmi extrát egyikben sem,aztán jött egy fiú akibe nagyoon szerelmes lettem,most 3 éve lassan hogy imádom,a sztori elég komplikált,mert az van hogy egyszer kavartam az ő idősebb testvérével.És ebből szép kis pletyka lett.Utána ismerkedtem meg vele,hogy a bátyjat letudtam,De a bátyjával nem volt köztünk testi kontakt.Utána rá 1 évre ismertem meg az öccsét,aki igazábol most a nagy szerelem számomra.Aztán egyszer felmentem hozzá,le akart fektetni,nem hagytam és megszakadt a kapcsolatunk.Kiderült hogy van csaja,akivel együtt volt és ez ugy megbántott,hogy bosszút álltam,és a barátnője családjában nagy sz-rt kavartam,(kikezdtem a barátnő testvérével,aki jegyességben volt)szeretője lettem,de aztán végül ez a sztori kibukott és megszivtam.Közben a pasi akiért odáig vagyok szakitott a csajjal(igy vojtakepp felesleges bolondsagot csinaltam)es kikoltozott a szerelmem kulfoldre.De!a kapcsolat,beszelgetesek,kepcsere,kontakt tehat nem szunt meg azota se koztunk.Az van hogy most hazakoltozott,de az orszag masik vegebe.Most bebolondult az utobbi idobe,nagyon ugy nez ki mint aki meg akar engem d ugni,képet,vidit kér,meg hogy poposzex stb.A többiről meg annyit hogy vannak kalandjaim,egyejszakasak is,de van egy masik pasi is aki ossze akar velem jonni,vagyis tobben is.batyam kint el kulfoldon ott is van egy fiu aki allitolag engedelyt kert tesomtol hogy kivisz magahoz.de nekem csak ez a srac kell,annyi bolondsag kot minket ossze,mindig minden mas pasinal az volt hogy lefekudtem veluk,de ra gondoltam,es igy ey ejszaka utan nem ok hanem en!adtam ki az utjukat!Emiatt a varosunkban en lettem az elso szamu"rib-nc celeb"aki ugy valtogatja a pasikat mint mas a..."szoval ennek röviden ez az oka"a szerelemmel az a gond hogy annyi év után nemhiszek ennek a fiunak hiaba szeretem megvaratott,pedig sokszor nagyon nagy szuksegem lett volna ra!Nem nagykepusegbol de nagyon sokan osszejonnenek velem,megse jottem ossze a 3 ev alatt senkivel sem tartos kapcsokatra miatta!röviden ennyi!
2017. jún. 26. 21:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
es a karma vagy a sors nemtudom,de az még kimaradt hogy pár hete az első szerelmem"akitol anno tesom eltiltott'na neki a batyjaval volt egy kis kalandom.Aki szintugy joba van batyammal.Az occsuk(3-an vannak)pedig reg szerelmes belem..
2017. jún. 26. 21:34
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztó volt bocsi😞
2017. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem karma, hogy egy utolsó r.banc vagy, kisanyám.
2017. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kajak nem unod még magad??!
2017. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
komolyan, kb 1.000.000 agysejtem bánta, mire végigolvastam ezt a trágyalét...kűdd' be a családi titkokba, lehet még pénzt is kapnál érte.
2017. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok a ri .. nc mostanában. Koltozz el. Ott már úgyis csak annak fognak nézni xd
2017. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány pasival feküdtél le?
2017. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7 12 lehet neki vagy ,ha nem több max 14-15 ennyit írt az előző kérdéseiben...
2017. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te alpári rib anc. Kapd meg a jussodat!
2017. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen sztorikat a Mónika showban láttam utoljára. :D

Most komolyan erre pazaroltad az időd, hogy leírd? :D

Egyáltalán: MI A KÉRDÉS???

2017. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!