Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Összezavarodtam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsii. kérdése:

Mit tegyek? Összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Az van,hogy úgy 6-7 napja szakítottam a barátommal (vagyis ő dobott),

de még érdeklem! De úgy hogy közben nekem kezd alakulóban lenni egy kapcsolatom,de mit tegyek? Össze vagyok zavarodva. De úgy,hogy el sem tudom már mondani.:(



2013. dec. 22. 10:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Ma is irta,hohy amióta nem vagyunk eggyütt,azóta jobban tetszek neki. De erre most mit mondjak?
2013. dec. 22. 10:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit, felejtsd el.
2013. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Öm ok. Elfelejtem:P koszi!
2013. dec. 22. 11:02
 4/10 anonim válasza:
Hát ha az lenne hogy te dobtad és ezek után kaparna érted akkor ez még elgondolkodtató lenne...de így :/ szerintem ez egy paraszt :/ abból ítélve hogy "most h szakítottunk jobban tetszel" most ez mi?! Szerintem az alakulófélben lévő kapcsolatodra koncentrálj :)
2013. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gyémántlány ***** válasza:

Szakított veled, ez nyilván szomorúvá tett, vagyis fájdalmat okozott neked, aztán jön szépen visszatáncolni! Ez így nagyon nem fair! Szerintem ne foglalkozz vele,lépj tovább. Ha van alakuló kapcsolatod, akkor foglalkozz most már azzal!

Én azt mondom, szüntess meg egyenlőre mindennemű kapcsolatot az exeddel, ne chatelj vele, ne hívd fel telefonon, stb.

Látnia kell, hogy felejted őt, hogy már mást szeretsz, és akkor nem ír neked többé elbizonytalanító dolgokat!

2013. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas, éretlen a srác. Koncentrálj az alakulóban lévő kapcsolatodra, ezt kell tenned. :)
2013. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jahj koszonom*-*

De egyébként az nap este (amikor szakitott velem) csak ideges lett rám és ezért dobott! És másnap már ezért akart ''visszatáncolni'' mert csak dühből volt (a szakítás)

De azért nem vagyok szomorú,mert sok fiú rajong értem:D

2013. dec. 22. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ilyen megnyilvánulás után nem is csodálom,hogy kidobott :) ..

Amúgy meg,ha nem vagy szomorú,mert annyian oda vannak érted,akkor minek a kérdés??? ;)

2013. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"úgy 6-7 napja szakítottam" "De úgy hogy közben nekem kezd alakulóban lenni egy kapcsolatom"


Hogy bírtad ki a 7 napig? :O Szegénykém ennyi ideig egyedül. :(

Sose leszek képes átérezni egy ilyen jellegű problémát, pedig ez rettentő érdekes, mármint h egyes emberek h élnek meg bizonyos szituációkat. Azért remélem h normális ember lesz belőled.

2013. dec. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Joo nem tudjátok mennyire szerettuk egymas de most is! Csak idegességből szakitott velem.semmit sem tettem. Szval nekem ne szoljatok be.es amugy is az "alakuló kapcsolatot" ugy értem hogy van egy srác akinek nagyon bejövök.és nem is rossz srác!!*-*

Jahj..féltékeny bandaa..nem kéne bunkózni (kinek nem inge ne vegye magáraa!!!) csak szarul egyes emberektol ezek a comment-ek :p igen..bunkoznii kell egy olyan emberrel akinek megszakad a szive..a Semmiert (ezert nem voltam szomoruu 4 nap után!! Mert en nem csinaltam semmit es nemtudtam felfogni:p) igen.nm kell egyutterzonek lenni.de majd ha átéled akkor jarjon a pofád..

2013. dec. 25. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!