Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy megnyílt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megnyílt felém és bevallotta, hogy eltudna minket együtt képzelni, ezután nálam csökken a vonzalom?

Figyelt kérdés

Eddig nem mutatott ekkora erdeklodest irantam a lany, nemreg kiontotte a szivet es bevallotta hogy most mar mashogy nez ram es ossze jonne velem, csunyan foglamazva beadta a derekat, nem jut mas az eszembe sajnos kifejezes erre. Amig kicsit passziv volt es elbizonytalanitott addig jobban vonzodtam hozza es ugy ereztem hogy ezert meg kuzdeni kell. De most igy mar nem akkora kihivas hogy tudom hogy megkaphatom, hiszen o mondta. Eleinte nem ismertuk egymast es azz mondta nem tudna velem ossze jonni. Miutan beszelgettunk parszor es talalkoztunk, szabalyosan bocsanatot kert emiatt a kijelentes miatt es hogy nem igy gondolja mar.

En ugyan ezt tapasztaltam szinte az osszes parkapcsolatomban hogy mikor elkezdtem erzelmeket taplalni a lany irant es megnyiltam fele akkor o hidegult el es ezt nagyon aljas modon ki is hasznaltak. Mindig ez volt. Tudtak hogy szeretem oket es ugy kezeltel hogy ugysem fogom magam elszakitani toluk ha szemet mondon viselkednek is, de minsig az lett a vege hogy inkabb szakitottam mknt hogy megalazzanak.

Most en is igy erzem hogy mintha nalam lenne a hatalom, de en nem akarom kihasznalni erzelmileg a lanyt, meg egyutt se vagyunk lenyegeben. Miert van ez az erzes?


2017. jún. 27. 08:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Azért van ez az érzés, mert még gyerek vagy és nem való neked kapcsolat.
2017. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Így van, éretlen kisfiú vagy és/vagy érzelmi analfabéta, csak addig érdekes valaki, amíg meg nem kapod, aztán szállsz tovább a következő virágra.
2017. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ebben a kategoriaban mindig a csupa erett felnottek ennyit tudnak hogy legyerekeznek mindenkit. Legalabb talaljatok mar ki valami ujat. Unalmas ez mar szerintem :D
2017. jún. 27. 08:57
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Az is unalmas, hogy elvileg egy felnőtt ember ilyen hülyeségeket kérdez.
2017. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Meg az is hogy egy elvileg felnott ember valaszol is a hulyesegre.
2017. jún. 27. 08:59
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Hiába nem akarod elhinni, ez akkor is az érzelmi éretlenség jele :D
2017. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Az lehet. Csak mint irtam, nem mindegy hogy kezeli az ember, en nem fogom kihasznalni a lanyt ezert, de hat ez kit erdekel ugye, az ugatas megy szokas szerint :D "felnott" emberek nyernek itt azaltal egy keves onbecsulest hogy masokat probalnak lehuzni a sajat szintjuk ala, hat ez aztan a erett erzelmi vilag 😁
2017. jún. 27. 09:04
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Attól vagyok gyerekes, hogy válaszolok neked? Már bocs, de nekem eszembe nem jutna feltenni ilyen idióta tini kategóriába való kérdéseket, mert ismerem magam, tudom mit miért csinálok, és van egy normális érzelmi intelligenciám. Nem tehetek róla, hogy neked nincs. Ha ilyen kérdéseket teszel fel, akkor készülj fel a nem pozitív válaszokra is. Ha nem tudod elfogadni őket, akkor a tini kategóriában tedd fel a kérdésedet, ott nem fog senki sem kiröhögni, mert oda való.
2017. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Bocsanat, fejlett erzelmi intelligenciaju, erett, felnott ember.
2017. jún. 27. 09:15
 10/28 anonim ***** válasza:
Semmi gond.
2017. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!