Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt voltam az egyik csoport...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam az egyik csoporttársammal, ugye nem mondja el senkinek?

Figyelt kérdés

A sráccal már hónapok óta a legjobb barátok voltunk, de eléggé összetörték a szívét, nem akart kapcsolatot. Vágytunk egymásra, együtt voltunk (petting), de ez meg nekem nem volt jó, mert szerelmes lettem. Megígérte, hogy nem mondja el senkinek, ugye tényleg? Annyira bennem van, mi van, ha megtudják...de a legjobb barátom, ugye megbízhatok benne? Vagy a pasik nem tudják befogni a szájukat?

20/L



2015. okt. 29. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam,hogy inkább a lányok a pletykásabbak.

Ő az akibe szerelmes lettél?

2015. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen...Én nem mondtam el senkinek, pedig jól esett volna.
2015. okt. 29. 18:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem általánosítanék, hogy a pasiknak eljár a szájuk, hisz most te mondtad el mindenkinek aki használja az oldalt :D

Tudom,hogy azt akarod hallani, hogy nem fogja elmondani hisz a legjobb barátod de sajna 50-50%, hogy eljár a szája vagy nem.

2015. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Így is kedveltem, megbíztam benne, és már olyan sokszor visszautasítottak, rá pedig már régóta vágytam. Gondoltam, még így is jobb, mint a semmi, de nagyon beleszerettem :/ Nekem nem megy a szex szerelem nélkül. Tudom, egyesek képesek ezt szétválasztani, de nekem nem megy.
2015. okt. 29. 18:49
 5/19 anonim ***** válasza:

Te működsz normálisan,másokkal van a baj akik képesek csak szexelni.Legyél büszke arra,hogy ilyen vagy és ne változz meg.

Milyen a kapcsolatotok mióta együtt voltatok?

Azért volt csak petting mert még szűz vagy?

2015. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.

"pasik"

Te is csak 1 vagy a "nők"ből? Retard.

2015. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
most azt megválaszolnád, h mi lenne, ha elmondaná mindenkinek? :D kitör a 3 vh. esetleg? vagy volt párotok esetleg?
2015. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem, egyikünk sem foglalt :) Neki volt kapcsolata, de már hónapok óta szakítottak, neki se volt senkije. És igen, én még szűz vagyok. De már ez is elég intim volt és elkezdtem kötődni...
2015. okt. 29. 19:05
 9/19 A kérdező kommentje:
Mióta együtt voltunk...hát már semmi nem ugyanolyan. Neki bűntudata van, mert azt hiszi, haragszom rá, pedig nem :) Olyan másabb. Már nem ír olyan gyakran, csak néha dumálunk és megkérdezi, hogy vagyok (azt is olyan bűntudattal).
2015. okt. 29. 19:07
 10/19 anonim ***** válasza:

Meg kell győznöd,hogy nem haragszol rá,el kell hitetned vele,hogy nem bántad meg.

Hagyd a hülye női szokásokat és keresd te,ne várj őrá.

Öntsd ki neki a szíved,mi baj történhet?

2015. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!