Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnad a karriered amiert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnad a karriered amiert annyit dolgoztal, ha ez lenne az egyetlen modja annak, hogy vegleg elfelejts valakit?

Figyelt kérdés
azt hiszem mar csak ez az opciom maradt..
2017. jún. 27. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem.

Ha valaki megtartásáért kellene feladni, akkor elgondolkodnék rajta, de a semmiért biztos, hogy nem.

2017. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A karrierem nem, de a munkahelyem igen. Mas helyen is tudok karriert építeni.
2017. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem. Egyszerűen megpróbálnék nem foglalkozni vele.

A munkán kívül nem mennék abba a társaságba ahol van próbálnék másféle ismerkedni és találni másvalakit és idővel elmúlna.

2017. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Epp ez a baj, hogy idovel sem mulik el..ezert gondolkozom ezen a radikalis dontesen..
2017. jún. 27. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a másodikhoz, a karrierem nem adnám fel, egyszerűen egy másik munkahelyen folytatnám az építését.
2017. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat az nem lehetseges..mas munkahely..ez a helyzet.
2017. jún. 27. 09:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Na ezt nem tudom elhinni, elég rossz kifogás.
2017. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy ember sem érne annyit, ez a te életed, nem fogja neked senki sem megköszönni.
2017. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Én nem értem az összefüggést. Talán dugtál valamelyik kollégáddal és balul sült el? Hát keress új munkahelyet és kész. De ha egyébként a napi munkádat nem befolyásolja ő, akkor csak simán ne törődj vele. Maximum egy év, vagy egy új szerelem, és rohadtul nem fog érdekelni, és akkor majd bánod, hogy feladtál egy jó munkát.
2017. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Amit megszereztem, az örökké az enyém marad.

Azt az embert, aki már nem lehet többé az enyém, előbb vagy utóbb meg úgyis elfelejtem. Lehet, hogy nehezen fog menni, de ha a szerelem tüzét nem táplálják, akkor idővel bizony kialszik.


21/L

2017. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!