Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki többször volt már au...

Aki többször volt már au pair: mennyire gyakran kérnek a családok referenciát, ha már dolgoztál au pairként korábban?

Figyelt kérdés
Nincs semmi problémám a mostani családommal, nekik sem velem, de jobban szeretném, ha lenne esélyem új családot referenciák nélkül találni.
2017. máj. 26. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szinte minden esetben. aki nem leinformálható, arra senki sem szívesen bízza a gyermekét.
2017. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell megemlítened, hogy voltál már Au pair. Pl én most Angliában aupairkedek egy nagyon szuper családnál, de régebben voltam Svájcban is és egy kihasználós álszent családhoz kerültem, nagy veszekedés után haza is szöktem. Szerinted ha tőlük kértem volna referenciát, miket írtak volna rólam? Nyilván minden rosszat összehordtak volna bosszúból, így inkább csak rokonoktól kértem referenciát, nem mondtam, hogy voltam már au pair.
2018. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!