Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! A lányokban csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! A lányokban csak a lyukat nézitek vagy magát azt az emberi lényt akibe belezúgtatok?

Figyelt kérdés

sok fiú csak felszed egy lányt és meghúzza max 1 hónapot vár ha nem megy neki akkor ráhagyja és van másik is...

nem értem h miért jó ez miért nem lehet úgy együtt lenni vkivel h ez a gondolat meg se forduljon egy lány fejében....:(


17/L


2010. máj. 19. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de a lányoknak semmi sem elég jó. Így inkább azokat választjátok akik sz*rba vesznek végig.

Talán másként/máshogy kellene ismerkedned...

2010. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*szarba se...my bad
2010. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális fiúk is,nem a helyi menő pasikkal kell kezdeni.A lányok hozzáállásán is múlik,hogy eldobható rongyoknak tekintik őket vagy olyan embernek,akit van miért tisztelni.
2010. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ezt általánosan kérdeztem velem nem történt meg én épp ésszel gondolkozom és nem akarom magam szétk.ratni :) csak zavar amikor siránkoznak a lányok h " jaaaaj ez már megint csak kihasznált csak 5 percre kellettem neki".....

de ha volt annyi esze azt is megértem mert a lány sem teljesen ép ilyenkor.. de akk a fiúnak legyen már esze.. és ha neki az az első??

2010. máj. 19. 22:48
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

sose értettem a pasikat: hogy lehet érzelem nélkül szeretkezni? én ha lefexek egy lánnyal utána egyből belezúgok, mert nyilván azért fexel le valakivel mert jól néz ki, tehát tetszik, és ha sex is volt akkor már olyan közel kerül hozzám (lelkileg) hogy nem tudom csak úgy elengedni :S

lehet csak túl érzelgős vagyok... egy fiú

2010. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nálam előfordul, hogy csak szexre megyek, de azt nem is hülyítem (na jó, az is előfordul, de nem jellemző).


Párkapcsolat szempontjából meg ugye evidens, hogy nem szexre hajtok, még ha az a továbbiakban is fontos.


"Belezúgásnál" meg szó sincs semmiféle lyukról, fel sem foghatom, hogy ez mi miatt fogant meg a fejedben. Azért mi, férfiak sem vagyunk érzelmektől mentes, szexéhes állatok.


20F

2010. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igazad van :)
2010. máj. 19. 22:55
 8/18 anonim ***** válasza:

Akinek nincs esze a szexhez vagy a párkapcsolatokhoz az ne csinálja. Akkor se ha a környéken ő az egyetlen akinek nincs barátja. Ráér még dugni, nem?

Ha nem tud különbséget tenni aközött aki csak megdugná vagy aki komolyan veszi, törődik vele akkor csak a fiú hibás akit meg a hormonok hajtanak?

2010. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

nem csak a lyukat nézzük


igenis fontos a mell és a fenék is

2010. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

22:59

na pont az ilyen f@szfejek miatt kérdezek ilyet :) GG neked se lesznek hosszú kapcsolataid max egy szétk.rt r!bancal :)

2010. máj. 19. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!