Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy belezúgtatok egy lányba, és nem mertetek vele semmit sem csinálni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah :D
2011. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
huh..de hányszor :S
2011. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És végül lemondtatok róla, vagy sikerült valamit összehozni?
2011. aug. 14. 00:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Lemondtam róla. Ilyen téren sajnos nem merek kezdeményezni. Egyszer azonban hasonlóképp jártam, és úgymond sóvárogtam egy lány után legalább egy évig. Egyszer azonban ezt megtudta, és csak annyit mondott, hogy ha hamarabb megtudja mit érzek, összejöhetett volna a dolog. Mert hogy előtte néhány héttel jött össze valakivel...Én meg csak álltam ott mint akibe kést szúrtak :D
2011. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen.

hááát igen nyomorult 1 érzés

2011. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nahát akkor a tanulság az, szerintem, hogy merjetek kezdeményezni, mert a legtöbb lány nem szokott, vagy nem veszi észre, ha egy fiúnak tetszik. Én például mindent megtennék azért, hogy az a fiú, aki tetszik, és állítólag én is tetszem neki, kezdeményezzen. Mert én nem merek. Ehhez gyáva vagyok. De hát ő a férfi, nem? :D
2011. aug. 14. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nahát akkor a tanulság az, szerintem, hogy merjetek kezdeményezni, mert a legtöbb lány nem szokott, vagy nem veszi észre, ha egy fiúnak tetszik. Én például mindent megtennék azért, hogy az a fiú, aki tetszik, és állítólag én is tetszem neki, kezdeményezzen. Mert én nem merek. Ehhez gyáva vagyok. De hát ő a férfi, nem?"


Pedig ti állítólag annyira jól ismeritek a testbeszédet. Most akkor mégse? És akkor mi van, hogy ő a férfi? Elvileg egyenrangúak vagytok.

2011. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindig ez van, a hozzáállásommal meg az önbizalmammal van a baj, megtetszik egy lány, de nem megyek oda mondván magamnak, hogy úgyse jöhetne össze, mert én nem az a fiú vagyok akire bárki is vágyna, mostanában próbálok változtatni ezen, eddig nem sok sikerrel
2011. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!