Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy ugy erzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy ugy erzem a ferjem a fonokom?

Figyelt kérdés

a ferjem mindenert leszid..persze van, hogy tevedek, hogy hibakat kovetek el, hogy elfelejtek valamit..en ugy gondolom ez normalis mikor dolgozol es haztartast is vezetsz..(gyerek meg nincs) lassan eszrevettem, hogy folyton ideges vagyok es rendesen izgulok mikor hazajon, hogy mi van, ha valamit nem talal rendben es akkor kezd szidni, mintha az apam lenne (pl. ha epp hazaertem es fozok, hogy mire jon legyen ebed akkor az a baj, hogy miert van mosatlan, ha sutok neki, hogy miert mocskos a padlo, stb.)..en nem tudom, hogy ez normalis-e. az en szuleim nem voltak szigoruak, kotekedoek, es most van egy ferjem aki mindenbe belekot..nagyon tartok tole..az igaz, hogy kicsit szeleburdi vagyok, de ez normalis, hogy mindenert belem kot? masok elott is lekezeloen beszel velem, ezt jeleztek mar az emberek..

a karrierembe is beleszol es megmondja mit es hogyan csinaljak..ugy erzem megfulladok..


2017. jún. 30. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem normális.

Egy normális kapcsolatban nem kell azon izgulni, hogy legközelebb miért fog lecseszni a másik.

A lekezelő beszéd, úgy, hogy még mások előtt sem moderálja magát, a tiszteletlenség jele. Nem ismeri el az értékeidet.

A karrieredbe meg miért szól bele? Ne hagyd neki! Remélem, hogy ténylegesen nem ő a főnököd, tehát nem úgy van, hogy cégetek van, vagy ilyesmi...


21/L

2017. jún. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban, ráadásul még nincs gyerek, érdemes elgondolkodni rajta.

Nem normális, természetesen, valószínű ha megbeszélnéd vele, nem biztos, hogy sokáig tartana a változás.

Elképzelhető, nem illetek össze, ha szeleburdinak mondod magad, és egy rendmániás katonatiszttel jöttél össze, ez sosem fog megoldódni.

Valószínű ő nem érzi ezt, hogy baj van a kapcsolatával, illetve Te nem mutatod ki neki, hogy nagyon rosszul érzed magad benne.

Mielőbb beszélj vele, várd meg, mi lesz.

2017. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden csak nem normális. Gondold végig, rájössz, hogy ez az ember nem szeret téged egy kicsit sem. Neki nem társ kell a jelek szerint, hanem csak egy rángatható bábu, akibe akkor rúg bele, amikor akar. Főnök? Ilyen dolgokat egészséges önértékelésű ember a felettesétől sem visel el. A párjàtól meg főleg nem.

Mivel kötelezett le vagy miért vagy még vele egyáltalán?

2017. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Annyira rossz az ilyen kérdéseket olvasni, ahol a nőnek semmi önbecsülése, nem tud kiállni magáért, a párja egyáltalán nem száll be a házimunkába, pedig ha a nő is ugyanúgy dolgozik, akkor a házimunka megosztása fele-fele kéne, hogy legyen.

És a gond az, hogy ilyen házasságban a nő önbecsülését a férfi teljesen lerombolja, nem fog kilépnk a nő a kapcsolatból, sőt még erre a fosra gyereket is vállal és sosem lesz boldog

2017. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3as ..mert felek kilepni es tudom rosszul hangzik, de felek, hogy jobbat nem talalok..9 eve vagyunk egyutt, 3 eve hazasok…neha ugy erzem elvesztettem onmagam..o folyton azt mondja, hogy szeret es azert szigoru mert ramfer es, hogy a szigorusaganak “koszonhetek” sok mindent…


#4es az onertekelesem tenyleg szinte nulla..evek ota keresem az okat, hisz fiatal vagyok, egezseges, jol alakulnak a dolgaim szakmailag, szeretnek az emberek..es megis nullanak erzem magam...

2017. jún. 30. 07:57
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

1. vagyok.

Ne mondd, hogy ennél nem találsz jobbat.

Dehogynem!

Az önbizalomhiányon pedig pszichológus tud segíteni, amennyiben magad nem tudod megoldani a problémát.

2017. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vigyázz magadra, mert úgy hangzik, mint egy tipikus elnyomó kapcsolat, ahol a férfi fokozatosan leépíti a nő önbizalmát, önbecsülését, alázza, bántja és magától függővé teszi. Ennek az összes jelét felsoroltad, főképp az a legijesztőbb, hogy ezek ellenére félsz kilépni. Persze, hogy úgy érzed, hogy nem találnál jobbat, amikor folyamatosan csak azt hallod, hogy egy sz­ar vagy! Néhány év, és te fogsz bocsánatot kérni, amikor kiveri a fogaidat.

Ez NEM normális!

2017. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális! Mi lesz, ha gyereketek lesz? (inkább ne)

De mégis, ha lesz egy gyereketek és nem tudod majd utólérni magad az első pár hónapban, akkor mi lesz? Még ezen is külön stresszelni akarsz, hogy nem tudtál mosni vagy nem lett elmosogatva?

Nem normális a férjed részéről egyáltalán ez a vielkedés.

Az én szememben ez nem kapcsolat inkább valamiféle társas együttélés, amiben a párod fölényeskedik veled folyamatosan.

El is hiszem, hogy romokban van az önbecsülésed. :(

Ki kéne ebből lépned, akármilyen nehéz is, mert ez NEM NORMÁLIS.

2017. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

O a tarsad? Joban-rosszban, satobbi?

Ugyan... te csak egy jo befektetes vagy.

Csak egy gyurube kerult es lett egy olyan cseledje, aki meg fizet is, hogy dolgozhasson.

A ferjem ugyanezt csinalta. Elvaltunk.

De szeretnem megjegyezni, hogy megertem, hogy miert szereti ezt a ferjed!

uj parom van, meg nem elunk egyutt, de egyik nap a hugommal szervezkedtek, es aznap este (egy borzaszto hajtos, korhazban toltos het utan) egy kitakaritott lakasba erkeztem, friss fott etellel az asztalon. :D

Iszonyu boldog voltam!

2017. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne normális ez?

Én csak azon csodálkozom, hogy még vele vagy.

Ennél csak jobbat találhatsz.

2017. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!