Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy máshogy lehetett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy máshogy lehetett volna intézni? Nagyon megbántódott.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki mostanában nagyon hajtott rám, de ha megfeszülök sem tudom megadni neki azt, amit szeretne. Nagyon aranyos, kedves, bírom, de olyan nekem mint egy nem vér szerinti húg, és amikor próbálkozott, folyton úgy éreztem magam, mint valami pedofil-várományos. Ugyanis kb. olyan magas mint egy 13-14 éves, pedig korban illene hozzám. Én viszonylag magas vagyok, 187 centiméteres, és egyszerűen ez a nagyon nagy magasságkülönbség áthidalhatatlan akadályt jelent, mert emiatt nem tudok rá úgy nézni, ahogy ő azt szeretné. A leggázabb lekoptató szöveget mondtam, égett is a pofám, hogy nagyon szerencsés lesz a barátod, meg bár egy ilyen kedves, humoros lányba szeretnék bele, mint te... De hát ez az igazság, én meg nem hazudok neki. Mivel nagyon próbálkozott, azt is mondtam, soha semmi nem lesz köztünk, ami több annál, mint ami most van. Kicsit keményen hangzik, de muszáj volt megértetnem vele, ne reménykedjen vagy várjon rám, felesleges lenne. Nagyon megbántódott, elment. Tudom vanak párok nagyobb magasságkülönbséggel, szóval lehet nem csak ez volt az oka, hanem mondjuk a kisugárzása is, de komolyan pedofilnak éreztem volna magam vele. Mindig is magas barátnőim voltak, olyan 170-180-asak. Úgy érzem jól magam, ha látom az arcát, nem pedig a hajhagymáit kell bámulni.
2017. jún. 30. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ez van, minden kikosarazás szar.
2017. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Passzolhattad volna nekem. Csípem az alacsony lányokat. :(

30/f

2017. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő az alacsonynál is alacsonyabb. Nem tudom milyen magas, de egy általános iskolás, felső tagozatos lányt érzel benne, még csak nem is gimiset.
2017. jún. 30. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajna ez van. A visszautasítás sosem szép, főleg nem annak aki kapja. De szerintem még mindig korrektabb voltál ezerszer, mintha meghagytad volna, arra, hogy fusson utánad, legyezgesse a hiúságod.

Ez erős volt, de határozott. Majd begyógyul neki és továbblép ő is.


32N

2017. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig jobban becsüllek az olyan pondróknál,akik be is hülyítik a másikat pár hétre,hónapra.Aztán mikor megvolt a szex,jöhet a duma a hátad mögött,hogy nagyseggű,szerencsétlen,akaszkodós pi..a vagy.Te az egyenes fajta vagy,Isten tartsa meg jó szokásodat!
2017. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!