Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Retardált vagyok és egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Retardált vagyok és egyedül fogok élni életem során?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és korántsem vagyok egy Adonisz, sőt! Még sosem volt barátnőm és semmi tapasztalatom sincs ezen a területen.


Nem olyan rég az egyetemen mintha egy lány érdeklődést mutatott volna felém, de nem vagyok benne biztos. Párszor beszélgettünk és sokszor ő kezdeményezte a beszélgetést. Mindez egy pár hét leforgása alatt. Úgy érzem, hogy fel kéne vele vennem a kapcsolatot akár Facebookon, azonban... Nem jó érzés ezt kimondani, de nem nagyon találom őt annyira vonzónak. Igényes és rendes, szép ruhákban jár, de valahogy mégsem. Azonban nem vagyok abban a pozícióban, hogy nagyon válogathassak és még sosem kezdeményezett egy nő nálam (már ha nem csak barátkozni akart, mert nem tudom) és emiatt érzem magam retardáltnak. Nem tudom, hogy mitévő legyek és nagyon sutának érzem most magam.



2017. júl. 1. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, lehet, hogy csak tudat alatt menekülsz a kapcsolat elől, ezért keresed a kifogást, de lehet, hogy tényleg nem alakulna ki vonzalom.

Szerintem azt döntsd el, hogy idegesít -e a közeledése, vagy inkább fordítva, kicsit imponál, bár nem az eseted a csaj. Mert ha ez utóbbi, akkor én mindenképp tennék egy próbát! Ebből még alakulhat valami, ha viszont idegesít, akkor nem. Nekem ez a tapasztalatom.

Nem kell elsietni a randira hívást, beszelgessetek Facebookon, és majd ha ott alakul valami jó irányba, akkor elhívod talizni.

2017. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem érzem, hogy idegesítene a közeledése. Így érzésre imponálónak sem... Leginkább közömbösen érzek a közeledése iránt, de ha végig gondolom, akkor akár elvileg jó érzés kéne, hogy legyen, hogy valaki vonzónak talál. Azt tartanám logikusnak.


Mi a véleményed, hogyan jöhetnék rá, hogy tudat alatt menekülök a kapcsolatok elől?


Egyébként köszönöm a válaszodat!

2017. júl. 1. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogyan lehet rájönni, ez csak egy sejtés volt részemről, hogy akár ez is lehet. Esetleg pszichológussal érdemes lenne beszélned, ezért vannak.

Az viszont idáig látszik, hogy semmi önbizalmad nincsen, és ezen kellene inkább változtatnod. Pl. emiatt talán érdemes lenne felvenned a kapcsolatot a lánnyal, hátha egy kis önbizalmat tud adni, hogy valaki férfiként tekint rád (és mellesleg hátha megtetszik).

Egyébként a lányoknak a legtöbb esetben nem olyan fontos a külső, mint fordítva, tehát ha a kisugárzásod, életviteled rendben van, és van humorod, valamint igényes vagy magadra, akkor előbb-utóbb tuti lesz nőd. De ahhoz neked is tenned kell, hiszen az nagyon ritka, hogy egy lány kezdeményez, mint pl. aki nálad. Alapvetően a kezdeményezés még ma is a férfiak dolga, úgyhogy lehet, hogy nem azért nem volt még barátnőd, mert nagyon csúnya vagy, hanem azért, mert nincs önbizalmad és nem mersz odamenni.

2017. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Rengeteg segítettél!
2017. júl. 1. 12:49
 5/7 A kérdező kommentje:
És szerintem igazad lehet a válaszod végén. Volt egy lány, aki sokáig tetszett, össze is barátkoztam vele, de mire eljutottam odáig, hogy elhívjam randira is, már késő volt, megismert egy másik srácot.
2017. júl. 1. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy írod, Kérdező, mintha baj lenne az, hogy egyedül élnéd az életed. El se hinnéd, mekkora szerencséd van! A mai nők egyszerűen alkalmatlanok a párkapcsolatra. Ha beszállnál ebbe a cirkuszba, csak pofáraeséseket és kudarcokat érhetnél el. Magaddal teszel nagy jót, ha hagyod az egészet a 3,14csába, és úgy élsz, ahogy neked tetszik.
2017. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól,mert egyedül él valaki még nem kell retardáltnak lennie,vagy rondának.


Vannak,akik nem szeretnek másokkal együtt lenni hosszabb ideig,ettől még nem feltétlen magányosak.

Ettől még akár szexkapcsolatod is lehet.

De ha párkapcsolatod is van,akkor sem kötelező együtt élni,egy lakásban.

2017. júl. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!