Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 35 éves férfi és egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfi és egy 22 éves lány között mi lehet a közös téma?

Figyelt kérdés

csak pár hónapja ismerik egymást, de nincs közös témájuk.

Mit tanácsoltok, véleményeket, tapasztalatokat írjatok!


2010. máj. 20. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pénz
2010. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szex
2010. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
valószinüleg nem illenek össze
2010. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, de ez a 22 éves lánytól sokat kíván. művészetek pl. utazási élmények.A két fiatalság összehasonlítsa, karrier a szex.

Vagy még a szex. Ja és a szex:)

ezzel úgy ellesztek egy hétig. utánna a szex marad:)

2010. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sok minden. Nálunk pl. az "élet nagy kérdései", a világnézetünk egyezik, ezekről sokat tudunk beszélni, a zene is közös pont(mindketten zenélünk), plusz mindketten szívesen beszélgetünk bármiről és meghallgatjuk a másikat. Vannak közös barátaink is, így akár róluk is tudunk beszélgetni (kivel mi van).

Én 22 éves vagyok, ő 36.

2010. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs közös témátok?? Hogy a p*csába? Ne viccelj, nekem a huszonévesekkel nincs közös témám, a 30-40-50 körüliekkel órákig megállás nélkül tudok beszélgetni és nincs tele "aha" meg "izé" szavakkal. Szerintem pont hogy velük lehet a legjobbakat beszélgetni :) Kicsit több kreativitást :) 21/N
2010. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mint kettönek van valakije, inkább csak olyan "szeretök" szeretnének lenni, ( beszélgetőtárs és szexpartner hosszabb távra)

Mi a véleményetek az ilyesmiről, lehet valami közös témájuk?

2010. máj. 20. 15:26
 8/12 A kérdező kommentje:
és Te miről szoktál, tudsz órákig dumálni?
2010. máj. 20. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:
gyakorlatból mondom nagyon álatalános témában lehet közös témátok, egyébként az érdeklődési kör abszolut más, nem beszélve a mögöttes témákról.
2010. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Munka, oktatás, politika, közélet, gyerekek, házak, természet, közelmúltban történt események és még sorolhatnám, bármiről :) Jó nyilván atomfizikáról nem, mert ahhoz nem értek, de rengeteg dologról lehet beszélgetni :) Néha olyan jó együtt háborogni is :) Múltkor például arról beszéltem az egyikkel, hogy miért nem jók a 10emeletes házak, miért nem tartósak stb. pedig nem vagyok építész és ő sem, de teljesen jól el tudtunk beszélgetni. Ott vannak a hobbik, én imádok horgászni természetbe járni, erről is órákig lehet mesélni, lehet nyaralós történetekről mesélni, lehet közös programokat csinálni, ami mindkettőtöknek tetszik, legyen ez mozi, színház bármi :) Ezer meg egy lehetőség van :)
2010. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!