Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nálam jóval alacsonyabb nőkre bukom?

Figyelt kérdés

Én 190cm magas vagyok, és nálam jóval alacsonyabb párt keresek. Miért van ez?

160cm alatti hölgyekkel ismerkedek csak.

Szeretgetős típus vagyok, lehetséges, hogy ezért? (Babusgatós)



2017. júl. 3. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Igen, azért.
2017. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Tudat alatt vigyázol a térdükre.

30/f

2017. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt 203 centis exem,akinek csak a 170 cm alatti minimum 70 kilós csajok voltak a nők.70 kg alatt neki karácsonyfa.Mondanom se kell,kisebbségi komplexusért nem kellett a szomszédba mennie,pedig egy kifejezetten jóképű pasi volt,csak nagyon terhelt családdal.Ezt a sulipszichológus is megmondta,csak ennél szofisztikáltabban.
2017. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ezért érdekelne.

Gondoskodó típus vagyok, talán így könnyebb számomra kifejezni, hogy törékeny, vigyázok rá, óvom.

Ilyen volt az exem is.

Ismerősök pedig állandóan kérdezik, hogy miért olyan nőket választok, akik hasonlítanak az exre.

Pedig semmi hasonlóság nem volt bennük, talán a göndör haj, és az a magasság.

2017. júl. 3. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Anyukád is alacsonyabb volt jóval édesapádnál?
2017. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez így van.
2017. júl. 4. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:
185 vagyok és sosem volt 165nel magasabb párom. Miért? Fogalmam sincs, így alakult.
2017. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

anya meghatározoó a párválasztásnál. Vagy pozitív vagy negatív értelemben ( negatív, hogy soha ilyen nőt még csak látni sem..)

A baj csak az hogy ha egy tök szép kedves lány megjelenik aki 170 feletti és összepaszolnátok nagyon, fel sem figyelsz rá, mert az ösztönöd az alacsonyabbakat keresi.

2017. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyám magas, szőke, nagymellű


Nekem az alacsony, barna, kismellű nők tetszenek.


Szóval az anya biztos befolyásol, vagy olyat választasz vagy nem olyat 

2017. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Alacsony önértékelés és önbizalomhiány (no para, nagyon sokaknak van). Aki nagy, az fenyegetőnek tűnik. Legalábbis ez az én tippem.

És ezért van az is, hogy "szeretgetős típus"-nak gondolod magad. A szexet helyettesíted a szeretgetéssel, mert a szextől (vagy az oda vezető "úttól") félsz. Ez megint csak az én tippem, tudom, hogy sokan ilyenek.

De amúgy én is szeretem az alacsony lányokat. Jól lehet őket kezelni/dominálni az ágyban, meg persze szeretgetni is. Meg a magasakat is :D

2017. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!