Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? 36 éves (srác),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? 36 éves (srác), én 20 (nyilván lány), és magasságra pár centivel alacsonyabb nálam. Ettől eltekintve, gondoljátok, hogy csak szexet akar tőlem? Nagyon nyomul, de nem tudom, hogy hosszútávra tervez e, vagy csak ki akar pipálni.

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
a magassága nem tudom hogy jön ide, olyan infót kellett volna megadnod a srácról ami releváns ebben a kérdésben, mert ennyiből nem lehet tudni. Pl hogy hogy viselkedik (veled főleg), hány barátnője volt, szűz e, stb.
2016. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én már őszintén a 6 évesen se lepődtem volna meg, amilyen történetek itt vannak :D de egyébként, ez idővel kiderül, ha nem siettet valószínűleg nem csak azt akarja. Viszont ha utána dob mert nem adtad magad, akkor csak trófea kellett.
2016. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi, amit tudsz róla? A "nyomul" az szexuális irányú?

mert akkor elég egyértelmű, hogy semmi komoly.

2016. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!