Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az, hogy nem adok esélyt a férfiaknak? Hogyan tudnám éreztetni ha esélyük van?

Figyelt kérdés

Egy férfi,aki régebben nagyon odavolt értem,ő mondta ezt,hogy én nagyon tetszem a férfiaknak,csak nem adok nekik esélyt.És hogy szerinte én nem vagyok tudatàban a szépségemnek.

Nos az utóbbi években nagyon nehéz szàmomra a tàrskeresés és azon gondokoztam mi lehet a probléma és akkor eszembe jutott,amit ez a fiú mondott. De nem igazàn tudom,hogy mit kezdjek ezzel..Hogy érthette ezt?

Csinos nő vagyok,de nem vagyok emiatt beképzelt.Alapvetően eléggé tàvolsàgtartó,bizalmatlan, csendes vagyok.Legalàbbis azokkal akiket kevesbé ismerek vagy nem kedvelek.Màsokkal viszont kedves és mosolygós.Tehàt én nem gondolom hogy annyira megközelithetetlen lennék.Akkor mi lehet a hiba?


2017. jún. 5. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem látják rajtad a férfiak amikor bejössz nekik. Emiatt nem is tudják, hogy lenne esélyük.

Talán túl zárkózott vagy.

Hány éves vagy?

2017. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem adtál, még, azt jelenti, hogy nincs esélyem.

Például úgy tudnád éreztetni, hogy rá írsz... ;)

42f

2017. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az igazi férfiak örülnek annak, ha a nő nem adja könnyen magát, még lelkileg sem és ezzel mindent elmondtam. Azok az emberek nem komolyak, akik már az elején elvárják, hogy bármit bármitől elfogadj.
2017. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:
"Alapvetően eléggé tàvolsàgtartó,bizalmatlan, csendes vagyok." Talán, nagyon-nagyon esetleg ezért?
2017. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mesélj el néhány esetet, amikor valaki közelített, aztán befuccsolt.
2017. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 igazi férfiak? Én sajnos még nem talàlkoztam olyannal.Példàul akit a kęrdésemben említettem.Ő a legjobb baràtnőm pàrja,férje volt.Màr együtt voltak,boldogan tervezték az esküvőt,mikor ez az ember először meglàtott, és akkor fejébe vette hogy inkàbb én kellek neki.Bàr ezt csak két év elteltével vallotta be a feleségének és nekem.'igazi férfi'.Több hasonló esetben is volt részem.Talàn nem meglepő,hogy van bennem bizalmatlansàg.De azt sem szeretem làtni amit mostanàban kezdtem észrevenni,hogy tartanak tőlem.Azért egyedül sem jó.
2017. jún. 5. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit a nős vagy foglalt férfiak mondanak ne vedd készpénznek.Azok mindent mondanak csakhogy ledobd a bugyit.
2017. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Kérdező, ha ez a szóban forgó fickó egy csalfa típusú, a kapcsolatából kikacsintani akaró pasi volt, akkor miért kattogsz azon ennyire, amit akkor mondott? Az ilyennek nem kell a véleményére adni. Hagyd a francba, felejtsd el.


Nyilván a bizalmatlanságot nem fogod tudni magadban elnyomni, az belülről jön, vélhetően már egy falat is magad köré építettél. Azért arra ügyelj, hogy ne legyél jégkirálynő, jeleket ne felejts el küldözgetni adott helyzetben. Az látszódhat rajtad, hogy "kösz, de remekül elvagyok egyedül, pasik, kopjatok le". Az ice queen-típusba a legtöbb férfi nem szeret energiákat feccölni, talán jogosan is.

2017. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!