Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jogosan esett rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogosan esett rosszul, vagy nincs semmi gond azzal, amit csinált?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy szimpatikus nőre, és üzengettünk egy ideig. Semmi jelét nem mutatta, hogy zavarnám. Aztán egyszer csak eltűnt, nem válaszolt többet. (Nem, nem írtam semmi sértőt neki, úgyhogy fogalmam sincs, miért.)


Nyilván nem fogom felvágni az ereimet egy ilyen eset miatt, de kicsit azért rosszul esett. Úgy gondolom, ha nem akart többet beszélgetni, azt közölhette volna velem, de ha már elkezdtünk beszélgetni, nem kellene csak úgy eltűnni.


2017. júl. 4. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Van ilyen,szrd le. Bunko és kész.

Én mindig megirom ha nem akarok többet beszélni.

n25

2017. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Jogosan esett rosszul és jogosan tűnt el. Az is jogos, ha nem foglalkozol vele ezek után.

30/f

2017. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
a nők 90%-a így intézi a dolgokat majd megszokod
2017. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esett,mikor rám írt egy pasi azzal,hogy meg akar ismerni.Aztán már a második napon lesz..rta,mit írok neki,mert el sem olvasta kb.Az ilyenek soha nem egy emberrel foglalkoznak,van nekik több esélyes,aztán jön egy befutó,a többi meg így járt.Sajnos ez ilyen.
2017. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább arra gondolok, hogy hátha már annyi csalódáson túl van, hogy elengedi ezt a dolgot, mégis mit írjon, minden jót? Tudja, hogy sosem lesz jobb.
2017. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy eltűnt, lehet hogy csak pihen.
2017. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!