Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt emberek, egy korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt emberek, egy korosztály. Ki hogyan látja? Csinál ilyet férfi?

Figyelt kérdés

Első randi, már régebben ismerik egymást a felek. Randiznak először, együtt vannak 4-5 órát, majd a lány kitalálja hogy akkor grillezzenek az lakásásán később. Megbeszélik, tök jó elvannak, majd a lány megcsókolja. A lány mondja hogy szeretne szexelni. Szerintem ez eddig is egyértelmű volt. Majd végül kis petting lesz. A férfi azt mondja, hogy romantikusabban szeretné.


A lényeg hogy van férfi aki ezt így gondolja: többet szeretne a lánytól, nem csak meg ..dugni. Nagyon kívánta, de előbb szeretné megismerni, összejönni és majd végül együtt lenni. Ez létezik? Mert nekem ez full buz...is. pedig tudom, hogy kívánt és akarta.


2017. júl. 5. 15:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Sok tinilány rimcsi-romcsi nedvesálma egy ilyen pasas, de én, felnőtt nőként őszintén szólva rosszul lennék tőle.
2017. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy igazából megsértett mert visszautasított. Kívántam, bejött, én is neki akkor miről beszélünk?
2017. júl. 5. 16:02
 3/26 anonim ***** válasza:
16%

Ez egy hülye ha létezik ilyen.


Egy ilyen őszinte lányt aki nem balettozva hányja a rizsát, hanem kimondja/teszi rendesen amit akar, még jobban kívánnám, és még jobban vonzana hosszú távon is.


Csak arra tudok gondolni, hogy valami gond van ott lent (akár csak annyi is lehet, hogy nagy a dzsungel, és megborotválkozna mielőtt megmutatja :D, de az is lehet, hogy tabletta kell, hogy készen álljon. )

2017. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 LazyJones ***** válasza:
84%

Miért olyan fura az, hogy nem mindenki egyformán működik? Én sem vagyok híve az első éjszakán az ágyba jellegű kapcsolatoknak. Nekem idő kell, intimitás kell, a másik megismerése, egymásra hangolódás. Ez van, mindenkinek meg van a maga dilije.

Ja, és nem vagyok búza, ha valaki azzal jönne. Arról nem beszélve, hogy ha egy pasi első randin megdöntene, akkor meg ő a fujj-fujj szoknyapecér. Most picit megtudod, milyen a másik oldalon.

2017. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De randi volt, utána felhívtam magamhoz. Pár óra után mert kicsit kupi volt itthon :) Azt mondta hogy em hitte hogy egy ilyen nőnek bejön és nem akarja elsietni. Először megismerkedünk, majd ha ott az idő akkor ágyban romantikusan szexelünk. Pedig eléggé nagy dumás. nem is értettem. beszélünk azóta is, csak furcsa.
2017. júl. 5. 16:08
 6/26 A kérdező kommentje:
A pettingig eljutottunk, illetve amikor pl. ultem az asztalon és magamhoz húztam, akkor éreztem hogy áll neki rendesen.
2017. júl. 5. 16:11
 7/26 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2017. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Én 25, ő 28.


Neki is volt pár kapcsolata, élettársa, nekem vőlegényem is.

2017. júl. 5. 16:18
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ilyet csináltam volna egy első randin. Bár ez attól függ mennyire alapos az előzetes ismeretség. A lényeg az, hogy ha biztos vagyok benned és úgy látom, hogy te is bennem (komoly kapcsolatot akarunk egymástól) akkor megléptem volna. Ellenkező esetben nem hogy nem húzlak fel, de fel sem megyek hozzád, mivel játszadozásra alkalmatlan vagyok. Korán kötődök ezzel védem magam és a nőt is.

30/f

2017. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Első randin lehet nem számított ilyenre és szupermenes fecskében volt vagy alig bírta visszatartani a hasmenést, vagy bármi oka is lehetett.
2017. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!