Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel 1 év (! ) ismeretség és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 1 év (! ) ismeretség és napi szintű chatelés után, lefeküdtünk egymással, ami szerintem, mindkettőnknek nagyon jó volt és vágytunk már rá. Erre a férfi "eltűnt", nem keres magától. Ki érti ezt? (Lent)

Figyelt kérdés
Mindketten egyedülállóak vagyunk, a szituáció viszont nem igazán szokványos, ezért erről inkább privátban tudnék bővebben írni. Nagyon pozitív beállítottságú nő vagyok, de ez most eléggé elszomorít. Mi történhetett? Megijedhetett? Tud valaki tanácsot adni?

2017. júl. 5. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az illető megkapta azt,amire vágyott,innentől nem vagy érdekes számára.Ez sokszor megesik.Tök mindegy,mióta ismered,mennyit beszéltetek,valószínűleg ő végig a szexre hajtott.
2017. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet tudni mi all a hatterben. Lehet volt egy rossz tapasztalata regebben. Az en baratomnal is ez volt, ezert idonket fura volt, de idovel jobb lett. Aztan o is rajott hogy megilyed az erzeseitol, mert nem szeretne ujra csalodni. Szoval nehez ezt igy megallapitani.
2017. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Viszont lehet, hogy a korkülönbség befolyásolja most őt.
2017. júl. 5. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csak szexet akar, az X ido utan is csak szexet fog akarni. Elavult tevhit, hogy minel tovabb varatod a ferfit, annal komolyabbak lesznek a szandekai.
2017. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:) Nem várattam őt, ha rajtam múlik hamarabb megtörténik, az élet hozta így.
2017. júl. 5. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet... persze... :) LOL :) majd egy év után. :) Max ha sarkkutató vagy a NASA-nál van űrbázison,, esetleg ha a hajón dolgozik, de az sem annyira hihető. Mondjuk akkor meg nem lett volna napi szintű chetelés. Nem tudom hány éves Vagy, de naiv az tény. Egyértelmű, hogy eddig is csak dugni akart, ( tök mindegy mennyi pénze, utazásába került, van az a típus akinek ez sem számít)a másik, lehet nem jöttél be neki az ágyban és ezért nem gondolja, hogy kapcsolat lehet.
2017. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az eddigiek véleményét.

Van nekem is ilyen férfi ismerősöm aki fűzi a nőket. Mindegy meddig tart, mindig van neki 4-5 nő talomban, mindig akad valaki aki épp beadja a derekát, egy kis szex aztán a férfi ilyen olyan indokokkal(vagy épp szó nélkül) lelép, hiszen megkapta amit akart. Mindig dumál hogy így nincs olyan nő úgy nincs olyan nő aki tökéletes lenne neki... Közben meg felesége gyerekei vannak akiket eltitkol... Szal ilyen is van.


Nálad simán csak annyi van most szerintem hogy megkapta amit akart egy darabig nem keres.


Ha én valakit szeretek nyilván keresem azután is ha már volt szex, nem?

2017. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!