Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolat komolyságát és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat komolyságát és hosszúságát tekintve számít e, hogy a kétfél korán fekszik le egymással?

Figyelt kérdés
Pl:2-3 tali után
2017. jún. 22. 09:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem, bár az elhamarkodott szex mellett fokozottan fennáll a veszélye, hogy csak arra ment ki a játék.
2017. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Kinél hogy.Vannak olyan kapcsolatok, amelyek 2-3 találkozás utáni "esemény" megtörténéssel is kiválóan működik. Ne legyünk előítéletesek.
2017. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Az életem az ellenpélda, és sosem fogom megbánni. Első randin együtt voltunk, és azóta sem engedtük el egymást. Ez 7 évvel és 2 gyerekkel ezelőtt volt.
2017. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Heart of Darkness ***** válasza:
90%
Nem. A kapcsolat komolyságát és a hosszát se határozza meg.
2017. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

A kapcsolat komolyságát és hosszát a szándék határozza meg.

30/f

2017. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

#3 igen, és azt is vegyük akkor figyelembe hogy 100x annyi példa van a te eseted ellentétére, ahol nem került sor 2. randira sem..


Szóval ne az az 1 szerencsés eset legyen már az etalon!

2017. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Én is javítom a statisztikát, második randiig vártunk. Bár mi már ismertük egymást előtte a férjemmel.
2017. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem, nincs összefüggés...saját tapasztalat!
2017. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem és a játszmázás, hogy ellent mondasz saját magadnak, csak hogy valamilyen képet mutass magadról sokkal rosszabb, mint ha hamar ágyba bújnál a másiknál, mert már itt bukik az őszinteség. Persze megértem, hogy főleg egyes nőknek ehhez több idő kell. De igen gyakori, főleg a média hatására, aki csak elvből ikszedik randin, mert az amcsi filmekben is úgy van, nehogy könnyűnek tűnjön.
2017. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szóval ha én szeretném már, mert kívánom akkor ha normális nem tart ri*ancn*k ezért?
2017. jún. 22. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!