Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van párotok, aki szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párotok, aki szokott rendszeresen bulizni járni, vagy egymaga vagy haverokkal: nem szoktatok féltékenyek lenni, vagy aggódni?

Figyelt kérdés

Ha lejár diszkóba, fellépésekre, koncertekre, vagy fesztiválokra, mint a Sound vagy a VOLT, nem szoktatok aggódni attól, hogy esetleg iszik (hisz ez buliban nem ritka), és félrelép? Akár az alkohol miatt. Vagy teljes a bizalom ilyen helyzetben is?


És ahol 100%-os a bizalom és nincs aggódás soha, egy ilyen szituban sem, ezt hogyan sikerült elérni?



2017. júl. 5. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyekre nem jár a barátom, csak a haverokkal iszogatni. Az esetek többségében én is ott vagyok, de van hogy nem érek rá és egyedül megy, akkor aggódom picit, de nem azért hogy megcsal ott vmi csajjal, hanem hogy annyira sokat iszik, hogy rosszul lesz vagy törtnéik vele vmi, vagy a h.lye havberok ráveszik vmi bolondságra
2017. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Egyutt szoktunk haverokkal inni jarni. Fesztivalokra mar nem jar, mondjuk Soundra meg ilyenekre regebben se ment. Egyebkent ha neha egyedul is megy barhova, a felrelepestol egyaltalan nem tartok, illetve ugy vagyok vele, ha esetleg ilyesmi tortenne, akkor szakitunk es kesz. Szeretem, de nem tole fugg az eletem, nyilvan rosszul erintene de nem zuhannek magamba. Teljes erteku embernek erzem magamat parkapcsolat nelkul is. En is inkabb amiatt aggodok, hogy hazajusson epsegben :D
2017. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A rengeteg szemetseg ota elkezdtem gozerovel pasizni. Na azota nem hivogatom,amikor rendszeresen minden heten este 22.00-ig az anyukajansl van.. Meg,h a baratjahoz atoltozve megy es ottmarad 22.00-ig vagy tovabb rendszeresen,amikor hajnalban kel.

Meg nem csaltam meg,de mar elfogyott a turelmem,h a szexszel zsarol. H nem akarja.


Ha rendszeresen pasizol es csalod,akkor te leszel s tokeletes bno,aki sose feltekenykedik. Egy bnom is ezt csinalja.

N

2017. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ha rendszeresen pasizol es csalod,akkor te leszel s tokeletes bno,aki sose feltekenykedik. Egy bnom is ezt csinalja."


Erről hadd ne mondjam ki a véleményem. Amúgy te még nem hallottad, hogy a gondokról beszélni kell? Ha meg nem juttok dűlőre, akkor lépni kell tovább, nem félre.

2017. júl. 5. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem tartok a megcsalástól. Egyrészt mert mindig mindent megbeszélünk,akármi van. Nincsenek elvarratlan szálak. A másik,hogy nincs igényünk több emberre. Valahogy egyikűnk sem vágyik többre. Ehhez jön,hogy sem én,sem a párom nem vagyunk nagy élvezet falók. Nem az a típusú ember vagyok aki kis kalandokra meg ehhez hasonló dolgokra vágyik,ő sem. Ezek miatt nem a megcsalástól féltem,hanem,hogy történik vele valami. Mondjuk sérülés..

18/L vagyok,párom 18/F

2017. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem igazán. Legtöbbször együtt megyünk iszogatni, bulizni, de ha nem, akkor sem szoktam izgulni.

Egyrészt, ha meg is csal, nagyon nehezen fog találni nálam jobb csajt, és ezt ő is tudja. (Nem feltétlen külsőre, hanem úgy minden tekintetben, rendszeresen hangoztatja, hogy mekkora főnyeremény vagyok) Azt is tudja, hogy ha a pillanatnyi szórakozásért kockáztatja a kapcsolatunkat, én ott hagyom, mint a huzat, mert magamat jobban szeretem a kapcsolatunknál.

Másrészt meg közös a baráti társaságunk, ha bulizni megy, ismerősökkel megy, sokan közülük nekem is közeli barátaim, előttük úgyse fog megcsalni :D

2017. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!