Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm rendszeresen hívogat, de járni már nem akar velem. Rendszerint az újabb randijairól számol be, miközben velem is "barátként" akar találkozgatni. Vajon ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 14:56
 1/5 ef válasza:
hogy féltékennyé tegyen
2010. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nah, ez az igazi trágyagány helyzet. Én nemrég kerültem ebbe a helyzetbe. Én se tudtam, hogy mi a rák van, de felvilágosított az egyik kérdező a kérdésével:) (női oldalról kérdezte a dolgot). Szóval, mint embert szeret, és nem akar elveszíteni, de nem szerelmes beléd, nem akar már semmit tőled, csak barát akar maradni. Én ezt úgy oldottam meg, hogy elküldtem a büdös francba és megmondtam neki, hogy van elég barátom, köszi. Így nincs szenvedés és nem kell azt hallgatni, hogy ki hányszor dugta meg:)
2010. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Neked csak Vivien válasza:

Első hozzászólónak igaza van, féltékennyé akar tenni.

Add tudtára, hogy baromira nem érdekel és egy idő után megunja.

2010. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Provokál, hogy szenvedj miatta.
2010. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és hogy nem trollok lepték el a fórumot :)

Teljesen azt érzem, amit a 2. válaszoló írt. Hosszú távon tényleg az okozhatja a legkevesebb fájdalmat, ha sikerül most teljesen lezárni a kapcsolatot.

2010. szept. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!