Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

Alapvetően odáig van értem ez a lány, issza minden egyes szavam, csodál engem, de még mindig szereti az exét. Szakítottak, most újra együtt vannak.. Viszont egy baráti társasággal nyaralni fogunk menni, nem lesz ott a "barátja" -exe- vagy hogy is hívhatjuk. Azért szakítottak, mert kutyaként kezelte a lányt, megalázta, kihasználta érzelmileg, ő meg még csak 18, érzelmileg nagyon gyenge és vissza tudta sírni magát a csávó úgy is, hogy kapcsolat alatt találkozgatott más nőkkel. Vicc kategória, de nagyon megkedvetlem a lányt. Csókolóztunk is, míg nem voltak együtt, már odaígérte nekem magát, totál beleéltem magam, mégis hagyta, hogy visszarángassa a csávó a rosszba.

Azért merem azt állítani, hogy odáig van értem, mert egy nő sem viselkedett soha úgy velem, mint ő. Minden formában keresi a fizikai kontaktot, hozzámnyúl, piszkál, akár kötekszik, csak érintkezzen velem, beleszól minden egyes mondatomba, csak vele beszélgessek, már úgy kezelt az utóbbi időben, mint a pasiját, csak hát ugye..

Meg sem érdemelné, hogy szóba álljak vele, de már nem tudom annyiban hagyni, érzem, hogy 1-2 hónap és ismét külön lesznek, akkor azt szeretném, ha hozzám sírná vissza magát a lány és bocsánatot kérne, amiért engem "dobott" az idióta exe helyett.

Mit tehetnék valami extrát, ami segítene ebben, hogy magamba bolondítsam?

Most attól félek, hogy ismét ég a láng és rám se fog bagózni, habár ezt kétlem, de esély megvan rá sajnos. Azért rosszul érezte magát, síránkozott pár mondatot, hogy rosszul érzi magát, amiért ezt csinálta, szóval valamicskét lehet, hogy elkezdett érezni irántam.

Mit gondoltok, mit lehetne tenni?

Ez már halott ügy, amit ők ketten megint elkezdtek, tudom, mintha a poshadt levest melegítették volna fel.


2017. júl. 5. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Csodál engem,de az exét szereti. Vicces vagy kisfiú. NAGYon nagyra vagy magaddal...
2017. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdésre próbálj összpontosítani kisgyerek.
2017. júl. 5. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ertem, hogy az ilyen egyik peniszrol a masik fa-szra csungo kapcsolatfuggo nokkel, hogy van ennyi eszed kezdeni... semmi ertelme az egesznek.
2017. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Halott ügynek csak te gondolod,de a csaj az exét jobban szereti,mint téged,mivel nem veled van!!
2017. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván jobban szereti, mivel lényegében velem sosem volt együtt, 3 hetes ismerkedés után miért szeretne belém? A pali meg az első szerelme, pedig egy hulladék a kapcsolatuk.
2017. júl. 5. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

"Alapvetően odáig van értem ez a lány, issza minden egyes szavam, csodál engem, "

Persze, akkor májer vagy, hogy hihetetlen.

2017. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kit érdekel? A kérdésre válaszoljál te is. Látam meghaladja sokak képességét.
2017. júl. 6. 07:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Onnantól,hogy nem téged választott és az exével van együtt,minden mást csak bemagyarázol magadnak.Ha te kellenél neki,akkor veled lenne...pont.
2017. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!