Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat egy férfi ekkorát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat egy férfi ekkorát? Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi, de természetesen érdekel mindenki véleménye.

Figyelt kérdés
A volt párom egy zárkózott érzelmeket soha nem kimutató férfi volt. Aki ritkán mondta, hogy szeret, de ne is kellett mert éreztette velem. Mielőtt elhagyott egy fiatalabbért az utolsó hetekben nagyon kedves volt százszor elmondta hogy szeret és én persze boldog voltam, de jó. Most viszont olyan dolgokat csinál és mond az új nőjének ami még a közös gyerekeinket is kiakasztja. Szó szerint nyáladzik. Persze a barátok előtt nem, az ő meglátásuk szerint mint két idegen és csak vannak egymás mellett. Engem levegőnek néz és ritkán néz rám és a szemembe. Megváltozhat-e így valaki? Vagy ha nem miért a gyerekek előtt ilyen? Tényleg változik az ember alap természete?
2017. júl. 6. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs alaptermészet. Ez nem fekete vagy fehér. Amellett a nő mellett ő így képes rezegni. Melletted meg úgy volt képes. Egy harmadik mellett lehet megint egész máshogy fog.

Az már inkább helytálló, hogy most épp erre van szüksége, a személyiségének ezen része kívánkozik a felszínre. Nyilván ezért talált ilyen nőt magának.

Az pedig hogy előttetek színház van... Mondjuk lehet nagy vetítés is, bár ezt neked kell tudni.

2017. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs alaptermészet de a személyiségének ezen része kívánkizik felszínre. Ezt megjegyzem :D
2017. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék inkább,hogy van az a punci,akiért egy darabig megjátssza magát.Persze,te ezt meg ezt hoztad ki belőle,talán mert ő olyan,amilyennek ismerted is x ideig.A többi csak vetítés részéről,mert ugye az új punci varázsa,meg egyebek.Legalábbis szerintem...
2017. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 évig éltünk együtt. Írtozott minden ilyen megnyilvánulástól. A gyerekek előtt olyan szavakat használ, a csajra, hogy jaj. Viszont a családtagjai előtt úgy szokott vele beszélni mint a kocsis. Ezért nem értjük, hogy mi ez a kettősség. Most olyan nő van mellette, amelyikre mindig meg volt a véleménye rossz értelemben. Ő hagyott el engem és rám dühös ha találkozunk. Érzem a dühét. Ha pedig csinosan vagyok felöltözve akkor meg pláne. Azt sem tudja hova nézzen, vagy egyszerűen átnéz rajtam, vagy levegőnek néz. Próbálok vele értelmesen beszélni a gyerekek miatt, de totál elutasító.
2017. júl. 7. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!