Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felregisztráltam 1 hete 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felregisztráltam 1 hete 2 társkeresőre, töltöttem fel magamról képeket, de senki nem látogatta meg a profilom (természetesen férfi vagyok), meneküljek?

Figyelt kérdés

Persze az oldalak le akarnak nyúlni keményen, mindenhol csak azt olvasom, hogy a népszerűségem milyen alacsony, és hogy aktiváljam a prémiumot, a szupererőmet, vásároljak krediteket, adjam meg a bankszámlaszámom meg stb.

Pedig kihasználom a napi 50 ingyen lájkolás lehetőségem, meg rá is írok hébe hóba csajokra, de még nemcsak, hogy nem válaszoltak, nem is látogatott meg senki.

Szerintetek töröljem magam a retekbe mielőtt még el nem veszi teljesen az önbizalmam? Élőben nem vagyok annyira vesztes.. jó, nem tartozok a nyertesek közé sem, de átlagos szinten azért vagyok.


2016. márc. 30. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben átlagos szint megvan, akkor ne rabold az idődet ilyen szarokkal.
2016. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abban a formában, ahogy ezek a társkeresők ma működnek, kizárólag egy célt szolgálnak: kevésbé vonzó nők osszejöhessenek a legeslegjobb pasikkal, akik egy gyors nummerát keresnek.


Tehát ha nem tartozol a férfiak szűk körébe, akikre offline is dőlnek a nők, teljesen fölösleges pénz- és energiapocsékolás az egész.

2016. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ki voltam emelve társkeresőn 2 hónapig, 60000 alkalommal jelentem meg a keresőben és 0 ember nézte meg a profilomat.


(több képpel is lefuttattam, eredmény ugyanez)


Ennyit a kiemelésről.

2016. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bakker 3-as, ezt az arányt szerintem még Turcsy is simán leverné, mint vak a poharat...
2016. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!